Age of Empires: Definitive Edition’dan Ön Sipariş Açıklaması

DCJDe2xUQAAXuAJ.jpg:large

Age of Empires: Definitive Edition geçtiğimiz ay çıkış tarihinin ertelenmesine yönelik bir açıklama yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde oyunu ön sipariş etmiş kişiler için yeni bir duyuru yapıldı.

  • Oyunu ön sipariş etmiş kişilerin paraları geri iade edildi. Ön sipariş etmiş bazı kişilerden zamanından önce para alındığı ifade edilmiş ve bu hususla ilgili önümüzdeki haftalarda oyunu ön sipariş etmiş kişilere e-mail göndererek ayrıntılı bilgi verilecek, bu geri iade süreci kapsamında tüm ön siparişler iptal edildi ancak oyunu tekrardan önsipariş edebiliyorsunuz.
  • Ön sipariş iptali kapsamında geri ödeme alan kişiler hediye olarak Rise of Nations: Extended Edition oyununa bedava key sahibi olacaklar. Bu oyun sadece Windows 10 üzerinden oynanabilecek.
  • Oyunu ön sipariş etmiş herkes Age of Empires: Definitive Edition’un beta sürecine katılım şansı edinecek.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Sözleşme ve Müzakere #ck3 https://t.co/Sch2nMe3gB
Total War Saga: TROY'da Agamemnon #totalwar https://t.co/0uBsowgxes

Strategyturk Arşiv