Anno 1800 – Epic Store’a Özel Çıkacak

16 Nisan’da çıkması beklenen Anno serisinin yeni oyunu Anno 1800, çıkış tarihinin ardından sadece Epic Store ve Ubisoft üzerinden satın alınabilir olacak.

Tom Clancy’s The Division 2’nin bilgisayarda Ubisoft ve Epic Store’da gerçekleştirdiği başarılı çıkışın ardından Anno 1800 için de Epic Games ile anlaştığımızı duyuruyoruz. Oyuncular artık Standart ve Deluxe versiyonları Epic Store’dan ön sipariş verebilmekte. Ayrıca isteyen herkes 12-14 Nisan arasında Uplay veya Epic Games Launcher kullanarak açık betaya katılıp, oyunu deneyebilecekler. Oyun, çıkış tarihi 16 Nisan’da dijital olarak sadece Epic ve Ubisoft Store’da satın alınabilir olacak. Oyunun çıkış tarihine kadar Steam üzerinden ön sipariş vermeye devam edebileceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

-Steam üzerinden ön sipariş verenlere ne olacak?

Oyuna Steam üzerinden sahip olanlar çıkış tarihinde oyunlarını kütüphaneleri ekleyerek oyunla ilgili tüm içerik ve güncellemelere diğer dijital mağazalardan alan oyuncular ile aynı anda erişebilecekler ve oyunlarını Steam üzerinden başlatabilecekler. Ubisoft olarak nereden satın aldığına bakmaksızın tüm oyuncularımıza eşit tecrübe yaşatmak için çalışıyoruz.

Ayrıca Steam kullanıcıları oyunu diğer mağazalardan alan oyuncular ile sorunsuz bir şekilde çok oyunculu oyunlara katılabilecekler.

-Steam Müşteri Desteği Anno 1800 konusunda yardımcı olmaya devam edecek mi?

Her oyunda olduğu gibi Steam destek ekipleri Steam Mağazası ile ilgili tüm sorunlarına destek vermeye devam edecektir, teknik sıkıntılar gibi oyunla alakalı sorunlarınız içinse Ubisoft destek hattımız her zaman hazır.

-Önceki Anno oyunları Steam’de kalmaya devam edecek mi?

Şimdilik eski oyunları Steam’den kaldırmaya yönelik bir planımız yok.

Yazar: Mertcan Elçi

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv