Anno 1800’de Deniz Savaşları

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu sefer deniz ve kuşatma savaşlarından bahsediliyor.

Anno 1800’deki deniz savaşlarının özellikleri hakkında yayınladığımız kısa videoyu umarız ki beğenirsiniz. Lütfen videodaki her şeyin geliştirme aşamasında olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Hala Alpha aşamasındayız ve videodaki hiçbir şey oyunun en son halini temsil etmemektedir.

Videoda gösterilen her şeyi tamamen oyunun içinden aldık ve üzerinde hiçbir teknik oynama yapmadık. Ve geliştirici ekibi olarak bütün enerjimiz ile size olabilecek en iyi Anno 1800 deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Ve bu nedenle Şubatın 26’sına kadar daha fazla güncel içerik ve geliştirici günlüğü yayınlayacağız.

Yazar: Mertcan Elçi

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War: Three Kingdoms'ta Çıkış Sonrası Eklentiler, Yamalar ve Modlama #totalwarthreekingdoms https://t.co/6fsuudzQ5b
Hearts of Iron IV'te 64-bit, Kod İyileştirmeleri ve Denizlerde Denge Değişiklikleri #hoi4 https://t.co/EGZ8KAZpyl

Strategyturk Flickr