Anno 1800’ün Çıkış Tarihi İleri Alındı

Anno 1800’ün geliştirici ekibi yaptığı açıklamada oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.

Bugün bütün Anno oyuncuları için önemli bir gelişmemiz var. Anno 1800’ün çıkış tarihi 16 Nisan 2019 olarak değiştirildi.

Emin olun bu bizim için hiç de kolay bir karar değildi çünkü oyunun çıkması için ne kadar heyecanlı olduğunuzu biliyoruz, ve biz de tamamlanmış oyundan alacağınız deneyim için çok heyecanlıyız. Gamescom 2017’de oyunun duyurulmasından beridir kendimizi size mümkün olabilecek en iyi Anno deneyimini tanıtmak için adadık. Oyunun buralara gelmesinden ve günümüzün yeni ile klasik özelliklerinin engin karışımından geliştirici ekip olarak gayet mutluyuz. Ama biliyoruz ki oyunumuz fazladan ufak tefek cilalamalar ve düzeltmeler ile şimdikinden bile iyi olabilir. Bu ilave haftalar bize oyunu tamamen beklendiği potansiyeli ile size teslim etme olanağını sağlayacak.

Elbette, sadece bizim dediklerimizle yetinmek zorunda değilsiniz! Sonraki hafta, 31 Ocak’ta Kapalı Beta testimiz başlıyor. Kapalı Beta çoğunuza endüstriyel devrimi Anno dünyasına nasıl yedirdiğimizi oyunu oynayarak görme fırsatı verecek. Not olarak, Kapalı Betada herhangi bir yayın ambargosu olmadığı için de ayrıca mutluyuz. Gönlünüzden geldiği gibi videolar yaratabilecek, yayınlar açabilecek ve istediğiniz gibi oyun hakkında tartışabileceksiniz.

Çıkışa doğru yaklaşan haftalarda, Anno 1800 hakkında daha fazla detay ve haberi sizinle Anno Union’da paylaşmaya devam edeceğiz. Zira yeni bir özelliği tartışacağımız, Anno 1800’ün kampanyası üzerindeki sır perdesini kaldıracağımız, sizin çoklu oyuncu deneyimlerini paylaşacağınız ve oyunun orkestral müziğini de önceden tanıtacağımız yer Anno Union olacak. Ayrıca oyunu önceden elde etmiş internet sitelerinin incelemelerine bakmayı da unutmazsanız iyi edersiniz.

Son olarak, Anno 1800 yolculuğumuzun, oyunun piyasaya sürülmesinden sonra bitmemesini istediğimizi bilmenizi isteriz. 16 Nisan’a yaklaşırken daha fazla detay paylaşacağız ama şunu garanti edebiliriz ki çıkışı sonrasında oyun için birkaç havalı fikrimiz var.

Sizin oyuna karşı beslediğiniz heyecan ve ihtirastan dolayı geliştirici ekip olarak onur duyuyoruz ve umarız ki oyunu olabileceği en iyi şekliyle çıkartmak için istediğimiz azıcık süreyi mazur görürsünüz.

En iyi dileklerimizle,
Anno 1800 Geliştirici Ekibi

Yazar: Mertcan Elçi

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Performans ve Yapay Zeka #ck3 https://t.co/MY1ggNJ3a2
Europa Universalis IV'te Khmer İçerikleri #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/bnMXP1Uv8z

Strategyturk Arşiv