Arena’ya Vercingetorix Geliyor

logo-final-v2.png

 

 

 

 

 

 

Başkaldıran Vercingetorix geldi, son komutanımız haftaya ARENA’da oynanabilir hale gelecek.

natural_fortification.png Doğal Savunma
Araziden elde edilen tüm yararları arttırır, araziden elde edilen tüm dezavantajları azaltır. Vercingetorix’in komutası altındaki birimler araziden avantaj sağlamada ustadır.

iron_discipline.png Demir Disiplin
Ordularınızın moralini dondurur, böylelikle birçok birimin paniğe kapılıp kaçabileceği durumlarda birimleriniz savaşmaya devam edebilir.

scorched_earth.png Yanmış Toprak
Belli bir menzil içerisinde bölgeyi yakar, bu bölgede ilerleyen birimler ateşten dolayı hasar görürler.

berserk.png Başkaldırı
Birimler berserk özelliklerini kullanır, bu özellikleri aktifken aldıkları hasar berserk’in bitişiyle birlikte yansır. Bu geçici dokunulmazlık savaşın kaderini değiştirebilir.

Vercingetorix, Julius Caesar’ın otoritesine başkaldırıp Roma’ya karşı çıkmış Galyalı hükümdar. İsmi ” Yüz Savaş Kazanmış ” anlamına gelmektedir. Uzun boylu ve yakışıklı bir lider olan Vercingetorix, halkına yaptığı konuşmalarla halkına umut veren bir hükümdar olmuştur. Vercingetorixle ilgili daha ayrıntılı bilgiyi forumumuzda Tarih Ansiklopedisindeki Vercingetorix Kimdir? konusunda bulabilirsiniz.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

RT @st_tarih: Kayıp Halklar Konu Dizisi #1: Vandallar #tarih #vandal https://t.co/soGvfeKG62 https://t.co/73flg61LYr
Dawn of War III: Prophecy of War #dawnofwar3 https://t.co/lV5XQ9X8GC https://t.co/ooee7ZMT9M

Strategyturk Flickr