Arena’ya Vercingetorix Geliyor

logo-final-v2.png

 

 

 

 

 

 

Başkaldıran Vercingetorix geldi, son komutanımız haftaya ARENA’da oynanabilir hale gelecek.

natural_fortification.png Doğal Savunma
Araziden elde edilen tüm yararları arttırır, araziden elde edilen tüm dezavantajları azaltır. Vercingetorix’in komutası altındaki birimler araziden avantaj sağlamada ustadır.

iron_discipline.png Demir Disiplin
Ordularınızın moralini dondurur, böylelikle birçok birimin paniğe kapılıp kaçabileceği durumlarda birimleriniz savaşmaya devam edebilir.

scorched_earth.png Yanmış Toprak
Belli bir menzil içerisinde bölgeyi yakar, bu bölgede ilerleyen birimler ateşten dolayı hasar görürler.

berserk.png Başkaldırı
Birimler berserk özelliklerini kullanır, bu özellikleri aktifken aldıkları hasar berserk’in bitişiyle birlikte yansır. Bu geçici dokunulmazlık savaşın kaderini değiştirebilir.

Vercingetorix, Julius Caesar’ın otoritesine başkaldırıp Roma’ya karşı çıkmış Galyalı hükümdar. İsmi ” Yüz Savaş Kazanmış ” anlamına gelmektedir. Uzun boylu ve yakışıklı bir lider olan Vercingetorix, halkına yaptığı konuşmalarla halkına umut veren bir hükümdar olmuştur. Vercingetorixle ilgili daha ayrıntılı bilgiyi forumumuzda Tarih Ansiklopedisindeki Vercingetorix Kimdir? konusunda bulabilirsiniz.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'da 1.5.3 Yaması #hoi4 https://t.co/MdZwgbcDQZ https://t.co/8s6D9YGkfD
Stellaris'te Anomali Değişiklikleri, Hyperlane ve Yıldız Geliştirmeleri #stellaris https://t.co/i7FzzLjL0Q https://t.co/AYsjnhKNCN

Strategyturk Flickr