Arena’ya Vercingetorix Geliyor

logo-final-v2.png

 

 

 

 

 

 

Başkaldıran Vercingetorix geldi, son komutanımız haftaya ARENA’da oynanabilir hale gelecek.

natural_fortification.png Doğal Savunma
Araziden elde edilen tüm yararları arttırır, araziden elde edilen tüm dezavantajları azaltır. Vercingetorix’in komutası altındaki birimler araziden avantaj sağlamada ustadır.

iron_discipline.png Demir Disiplin
Ordularınızın moralini dondurur, böylelikle birçok birimin paniğe kapılıp kaçabileceği durumlarda birimleriniz savaşmaya devam edebilir.

scorched_earth.png Yanmış Toprak
Belli bir menzil içerisinde bölgeyi yakar, bu bölgede ilerleyen birimler ateşten dolayı hasar görürler.

berserk.png Başkaldırı
Birimler berserk özelliklerini kullanır, bu özellikleri aktifken aldıkları hasar berserk’in bitişiyle birlikte yansır. Bu geçici dokunulmazlık savaşın kaderini değiştirebilir.

Vercingetorix, Julius Caesar’ın otoritesine başkaldırıp Roma’ya karşı çıkmış Galyalı hükümdar. İsmi ” Yüz Savaş Kazanmış ” anlamına gelmektedir. Uzun boylu ve yakışıklı bir lider olan Vercingetorix, halkına yaptığı konuşmalarla halkına umut veren bir hükümdar olmuştur. Vercingetorixle ilgili daha ayrıntılı bilgiyi forumumuzda Tarih Ansiklopedisindeki Vercingetorix Kimdir? konusunda bulabilirsiniz.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Cossacks 3: Guardians of the Highlands Duyuruldu https://t.co/dJuHuGCsfJ https://t.co/Yc2WFTaGjA
Civilization VI: Pers ve Makedon Uygarlık & Senaryo Paketi https://t.co/3zlLjOi0VU https://t.co/5KV6ATCtc2

Strategyturk Flickr