Civilization VI: Polonya Uygarlık Paketi

Görsel

Bu DLC oyuna Jadwiga’nın önderliğinde Polonya uygarlığını ekliyor. Jadwiga’ya dair bilgiyi şuradan alabilirsiniz.

Bu eklentiyle aynı zamanda “Jadwiga’nın Mirası” adında yeni bir senaryo ekleniyor. Bu senaryoda oyuncunun Töton Şövalyeleri ve Osmanlı Türklerine karşı Polonya topraklarını, Prag ve Viyana şehirlerini savunması isteniyor. Muharebe alanında ihtişama erişip Polonya’nın en büyük savunucusu olmak senin elinde.

Uygarlık : Polonya

  • Polonya’nın “Altın Özgürlük” özel yeteneği kale ve encampmentler kurarak başka uygarlıklardan toprak çalabilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda askeri politika yerine Wildcard politikaya sahipler ve bu durum onlara kültürel olarak yüksek bir esneklik sağlıyor.
  • Jadwiga Altın Özgürlük kullanarak ele geçirdiğin ülkenin topraklarında dinini yaymanı sağlıyor. Aynı zamanda Jadwiga’dan inanç, kültür ve altın bonusu elde ediyorsunuz.
  • Meşhur Kanatlı Hussarlar hem savunmada hem de taarruzda güçlüler ve düşman birimlerini geri itebiliyorlar.
  • Sukiennice Polonya’ya dış ülkelerle yaptığı ticaretten fazladan üretim, iç ticaretten ise fazladan altın geliri sağlıyor.

Senaryo : Jadwiga’nın Mirası

  • 60 tur sınırı vardır.
  • Polonya, Prag ve Viyana’yı taarruzdaki Töton Şövalyelerine ve Osmanlı Türklerine karşı savun.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'da 1.5.3 Yaması #hoi4 https://t.co/MdZwgbcDQZ https://t.co/8s6D9YGkfD
Stellaris'te Anomali Değişiklikleri, Hyperlane ve Yıldız Geliştirmeleri #stellaris https://t.co/i7FzzLjL0Q https://t.co/AYsjnhKNCN

Strategyturk Flickr