Civilization VI: Polonya Uygarlık Paketi

Görsel

Bu DLC oyuna Jadwiga’nın önderliğinde Polonya uygarlığını ekliyor. Jadwiga’ya dair bilgiyi şuradan alabilirsiniz.

Bu eklentiyle aynı zamanda “Jadwiga’nın Mirası” adında yeni bir senaryo ekleniyor. Bu senaryoda oyuncunun Töton Şövalyeleri ve Osmanlı Türklerine karşı Polonya topraklarını, Prag ve Viyana şehirlerini savunması isteniyor. Muharebe alanında ihtişama erişip Polonya’nın en büyük savunucusu olmak senin elinde.

Uygarlık : Polonya

  • Polonya’nın “Altın Özgürlük” özel yeteneği kale ve encampmentler kurarak başka uygarlıklardan toprak çalabilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda askeri politika yerine Wildcard politikaya sahipler ve bu durum onlara kültürel olarak yüksek bir esneklik sağlıyor.
  • Jadwiga Altın Özgürlük kullanarak ele geçirdiğin ülkenin topraklarında dinini yaymanı sağlıyor. Aynı zamanda Jadwiga’dan inanç, kültür ve altın bonusu elde ediyorsunuz.
  • Meşhur Kanatlı Hussarlar hem savunmada hem de taarruzda güçlüler ve düşman birimlerini geri itebiliyorlar.
  • Sukiennice Polonya’ya dış ülkelerle yaptığı ticaretten fazladan üretim, iç ticaretten ise fazladan altın geliri sağlıyor.

Senaryo : Jadwiga’nın Mirası

  • 60 tur sınırı vardır.
  • Polonya, Prag ve Viyana’yı taarruzdaki Töton Şövalyelerine ve Osmanlı Türklerine karşı savun.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

RT @st_tarih: Kayıp Halklar Konu Dizisi #1: Vandallar #tarih #vandal https://t.co/soGvfeKG62 https://t.co/73flg61LYr
Dawn of War III: Prophecy of War #dawnofwar3 https://t.co/lV5XQ9X8GC https://t.co/ooee7ZMT9M

Strategyturk Flickr