Company of Heroes 2’nin Yol Haritası

Company of Heroes 2 2015/2016’daki başarılarını ve önlerindeki yol haritasını değerlendirdi.

Merhabalar, yeni yıl yaklaşması ile birlikte 2015/2106 döneminde geliştirici ekip ile topluluğun büyük başarılarına bir göz atmak istiyoruz.

coh_roadmap_2016.png

Yukarıda gösterildiği gibi, CoH2 için mihenk taşı diyebileceğimiz konuların büyük bir kısmını tamamladık, sizin destekleriniz olmasaydı bunların hiç birini başaramayacaktık.

British Forces yayınlanmasından bu yana Spoils 2.0 ve entegre Leaderbords gibi major özelliklerin eklenmesinin yanında, son 16 ay içerisinde büyük değişiklikler ve geliştirmelere imza attık. Topluluğun destek ve geri bildirimleri sayesinde, ESL ve WPC gibi turnuvalar ile birlikte rekabetçi oyun bu zamana kadar, hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Yetenekli oyuncular, yeteneklerini tüm dünyaya gösterme şansına eriştiler. Atölye de büyük sıçrama yapan alanlardan biri olmuş durumda. Daha iyi programlar, oyun içi markete dayalı bir içerik merkezi ve tabii ki UGC’nin oyun için markete entegre edilmesi ile hayran veren içerik üreticilerini, kar paylaşımı sayesinde topluma kattık.

Daha ilerisi için, CoH2 hakkında olabildiğince şeffaf bir şekilde CoH2’den devam eden destek ve gelecek güncellemeler hakkında konuşmak istiyoruz. Bunu yapabilmek için, gelecekte olacak güncellemeleri belirleyen üç adet sütün belirledik. Daha önemlisi, biz içerik üreticileri ile işbirliği içerisine girmek istiyoruz. CoH2 için bizim kadar tutkulu iseniz, ve fikir ve modlamalar ile oyunda değişiklikler/ deneyler yapabiliyorsanız eğer, resmi forumla bize ulaşın. Şimdi oyunun geleceğini gerçekten şekillendirme şansına sahipsiniz!

coh_roadmapenyond_2016.png

Yeni içerik (UGC)

Gelecek güncellemeler de oyun-içi yeni içerikler (Alışılmışın dışındaki içerikleri kast ediyor.) yayınlamayı planlamaktayız, bunu yaparken UGC’den yararlanarak oyunculara araç skini ve harita gibi şeyler sunarak topluluğa yeni oynanış tecrübeleri tattırmaya devam edeceğiz.

Topluluk Desteği Sayesinde Geliştirilmeye Devam Eden Oynanış

CoH2 oynanışını geliştirmek için bug sorunlarının çözümü ile küçük denge güncellemeleri önceliklerimiz arasında. Şimdiden topluluk içerisindeki kilit, tecrübeli ve bilgili oyuncular ile; bugları ortaya çıkarma ve oyun-içi dengeyi korumak adına işbirliği içerisindeyiz. Bunu yaparken tuning modları kullanılmakta. Eğer sizin de oyunu dengeleme veya oynanışı geliştirmek için iyi fikirleriniz var ise, tuning packlerinizi paylaşabilirsiniz. Oyun ve topluluğa yararlı olduğunu düşündüğümüz fikirlerinizi mutlulukla incelemeye ve test etmeye hazırız.

Rekabetçi Oyun

ESL ve WPC’nin başarısından sonra CoH2’nin rekabetçi kısmını destekleyip devam ettirmeyi istiyoruz. Umut ediyoruz turnuvaların mücadeleci ve eğlenceli hali devam edecek. Bunun yanında düzenlenen büyük turnuvaların yanında daha önceden düzenlenmiş daha küçük turnuvalarımız olan yani NMC, Balance Mod tourneys vb. şeylerinde biz yani Relic tarafından desteklenecek.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

RT @st_oyun: Oyun Dünyasında Bu Hafta #5 #oyun https://t.co/VpunZTmWs4 https://t.co/ubfvvFT94p
RT @st_teknoloji: Bilişim Dünyasında Bu Hafta #5 #bilisim #teknoloji https://t.co/i5Gms4VkGt https://t.co/20tZ8ROp4O

Strategyturk Flickr