Cossacks 3 – The Golden Age

829e6b145d8164a25697b95a622ab9115a9a4aca.jpg

Cossacks 3 için yeni eklenti The Golden Age duyuruldu. Bu eklentinin 24 Ağustos tarihinde çıkması bekleniyor.

The Golden Age, oyuna yeni bir multiplayer oyun modu, yeni singleplayer senaryoları, 2 ülkeye erken erişim imkanı, 5 yeni birim ve 2 yeni müzik ekliyor.

The Golden Age

  • Historical Battle – Bu yeni multiplayer oyun modunda maksimum 8 oyuncuyla tarihsel savaşlarda yer alabilecek, tarihi baştan yazabileceksiniz.
  • Oranien Boven! – Yeni tarihsel senaryoda Hollanda Cumhuriyetini en karanlık zamanlarında yönetmeniz gerekecek.
  • Singleplayer Senaryoları – 4 yeni singleplayer görevi: Siege of Dunkirk, War over Brazil, Caribbean War ve Portuguese Restoration War.
  • İsviçre ve Piyemonte – Oyuna hem multiplayer hem de singleplayerda seçilebilir 2 yeni ülke.
  • Yeni Birimler – Stratejik yeni fırsatlar sunan 6 yeni birim, İsviçre için 17. yüzyıl Pikeman, Jaeger ve Mounted Jaeger. Piyemonte için Padre ve 18. yüzyıl Dragoon birimleri.
  • Yeni Müzikler – İsviçre ve Piyomente için 2 yeni müzik.

Digital Deluxe Edition’a sahipseniz veya bu eklentiyi satın aldıysanız İsviçre ve Piyemonte’ye 2 hafta daha erkenden erişeceksiniz. Bu 2 haftalık süre sonrasında bu ülkeler tüm oyunculara bedava olarak sunulacak. Bu eklenti Deluxe Edition’a dahil son eklenti.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Gala: Europa Universalis IV - Golden Century Yayını 2. Günü Bu Akşam 21:00'da Strategyturk Twitch'te:… https://t.co/Ey3iQ6wqKn
Stellaris: MegaCorp İncelemesi #stellaris #megacorp https://t.co/UKagmYTWQs

Strategyturk Flickr