Crusader Kings II : Conclave

Conclave, Crusader Kings 2’nin yeni eklenti paketi siz kükredikçe vassalınızın ısırabileceği şeylerin sayısını arttırıyor. Artık konseyiniz sizin yönetiminizde çok daha etkili olacak. Güçlü dükler, her ne kadar beceriksiz de olsalar konseyinizde yer almak isteyecekler ve konseyde koltuk verilmemiş dükler size gücenip arkanızdan entrika çevirecekler.

Konseyinizi ve güçlü vassallarınızı mutlu tutamazsanız ülkeniz iç savaşa sürüklenebilir.
  • Konsey artık ülkenin yasalarında değişiklik yapabilir – siz sadece onların etkisini kısıtlamaya çalışabilirsiniz.
  • Çocuklar için yeni traitler ve eventlerle dolu yeni eğitim sistemi.
  • Yeni diplomasi sistemi, müttefiklikler, saldırmazlık paktları ve koalisyon seçenekleri.
  • Geliştirilmiş muharebe sistemi, paralı asker şirketleri için yeni kurallar.
  • Yapayzeka için birçok küçük yenilik.

Karar sizin, konseyinizdeki vassallara onlarla savaş alanında karşılaşma riski alarak karşı mı çıkacaksınız? Yoksa konseydeki danışmanlarınıza farkettirmeden daha merkezi bir yönetim kurabilecek misiniz? Crusader Kings II saray entrikalarıyla dolu bir oyun ve yeni eklenti paketi Conclave sizin entrika yeteneklerinizi bir üst seviyede test edecek.Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Steel Division: Normandy 44 Geliştiricileri Greve Başladı #steeldivision https://t.co/s4M18o1Ayc https://t.co/piLdb3hWhE
Çıkış Sonrası Age of Empires: Definitive Edition'u Neler Bekliyor? #ageofempires https://t.co/SvxYo0W4AB https://t.co/KJibMqbvOF

Strategyturk Flickr