Crusader Kings II: Monks & Mystics

7bb0415f490c1e71c60c7f3074f459a85153ac2f.png

Crusader Kings II: Monks & Mystics, oyunun dini yönüne odaklanıyor, bol miktarda yeni mekanik ve yeni türden karakter ilişkileri ekliyor.

Monks & Mystics’in ana mekaniği tarikatlar, karakteriniz artık çeşitli kilise tarikatlarına, gizli tarikatlara ve Gnostik sapkınlıklara katılabiliyorlar. Tarikatlar yeni üyeler kazandıkça aynı zamanda onların gücü ve prestiji de artıyor, tarikat üyeleri diğer karakterlerden farklı bir takım yeni seçeneklere sahipler.

Monks & Mystics Duyuruluş Fragmanı

MONKS & MYSTICS NELER EKLİYOR?

  • Manastır Tarikatları : Karakteriniz manastır tarikatlarının bir üyesi olabilecek fazladan Piety kazanacaklar, ancak bu tarikatların sizlerden beklentileri olacak.
  • Gizli Tarikatlar : Topraklarınızda gnostik sapkınlıklar meydana gelebilir, dünyanın karanlık köşelerinde hala bir yerlerde Şeytan’a tapanlar olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.
  • Pozisyon Yükselme : Karakteriniz içerisinde bulundukları tarikatlar içerisinde yükselebilecek, yükseldikçe yeni etkileşim şekillerine ve yeni eventlere erişim sağlayabilecekler.
  • Sapkın Avlama : Saray rahibinizi tarikatları tespit etmesi ve sapkınları yakalaması için görevlendirebilirsiniz, peki ya rahibin kendisi bu tarikatların bir üyesiyse?
  • Yeni Konsey Görevleri : Artık tüm konsey üyeleri yeni 4. birer seçeneğe sahip.
  • Çok Daha Fazlası : Suikastçiler, arkeolojik kazılar, kutsal emanetler, hazineler ve daha fazlası.

GELİŞTİRİCİ GÜNLÜKLERİ VE HABERLER

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'te 1.6.2 Beta Yamasındaki Son Durum #hoi4 #heartsofiron4 https://t.co/13WaZJMSwf
Europa Universalis IV'te Görev Ağaçlarının Tasarlanması ve Yeni Olası Görev Ağaçları #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/dATYJUK1tE

Strategyturk Flickr