Crusader Kings II: Monks & Mystics

7bb0415f490c1e71c60c7f3074f459a85153ac2f.png

Crusader Kings II: Monks & Mystics, oyunun dini yönüne odaklanıyor, bol miktarda yeni mekanik ve yeni türden karakter ilişkileri ekliyor.

Monks & Mystics’in ana mekaniği tarikatlar, karakteriniz artık çeşitli kilise tarikatlarına, gizli tarikatlara ve Gnostik sapkınlıklara katılabiliyorlar. Tarikatlar yeni üyeler kazandıkça aynı zamanda onların gücü ve prestiji de artıyor, tarikat üyeleri diğer karakterlerden farklı bir takım yeni seçeneklere sahipler.

Monks & Mystics Duyuruluş Fragmanı

MONKS & MYSTICS NELER EKLİYOR?

  • Manastır Tarikatları : Karakteriniz manastır tarikatlarının bir üyesi olabilecek fazladan Piety kazanacaklar, ancak bu tarikatların sizlerden beklentileri olacak.
  • Gizli Tarikatlar : Topraklarınızda gnostik sapkınlıklar meydana gelebilir, dünyanın karanlık köşelerinde hala bir yerlerde Şeytan’a tapanlar olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.
  • Pozisyon Yükselme : Karakteriniz içerisinde bulundukları tarikatlar içerisinde yükselebilecek, yükseldikçe yeni etkileşim şekillerine ve yeni eventlere erişim sağlayabilecekler.
  • Sapkın Avlama : Saray rahibinizi tarikatları tespit etmesi ve sapkınları yakalaması için görevlendirebilirsiniz, peki ya rahibin kendisi bu tarikatların bir üyesiyse?
  • Yeni Konsey Görevleri : Artık tüm konsey üyeleri yeni 4. birer seçeneğe sahip.
  • Çok Daha Fazlası : Suikastçiler, arkeolojik kazılar, kutsal emanetler, hazineler ve daha fazlası.

GELİŞTİRİCİ GÜNLÜKLERİ VE HABERLER

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Cossacks 3: Guardians of the Highlands Duyuruldu https://t.co/dJuHuGCsfJ https://t.co/Yc2WFTaGjA
Civilization VI: Pers ve Makedon Uygarlık & Senaryo Paketi https://t.co/3zlLjOi0VU https://t.co/5KV6ATCtc2

Strategyturk Flickr