Crusader Kings II’de Harikalar

Crusader Kings II günlüklerinde bu hafta gelecek yamadaki Harikalar özelliğinden bahsediliyor.

Merhaba. Ne üzerinde çalıştığımızı merak ettiğinizi biliyorum ve bizler de paylaşmak için sabırsızlanıyorduk. Gelecek yamamız bedava olacak ve yeni bir özelliğe odaklanacak: Harikalara.

Oyuna katedraller, büyük kaleler, piramitler ve daha birçok harika ekleyeceğiz. Böylece büyük miktarda altın harcayarak muhteşem binalar inşa edebileceksiniz. Harikalar aşama aşama inşa edileceği için kontrol ettiğiniz karakterin ömründe tamamlayamasanız bile daha sonra gelenler ile başladığınız işi bitirebileceksiniz.

AZYZmx0vlS_ZH2iQsqil7Oz6TjbZleFU5yy_UWqU...T0cyM8wZeE
Harikalar ve aşamaları

Birçok katedral ve büyük kütüphane inşa edilebilse bile hepsinin aynı olmasını istemiyoruz. Bu nedenle harikalarınıza her biri farklı etkiler veren ve bazen yeni şeyler açan ögeler ekleyebileceksiniz. Ekleyeceğiniz şeyler büyük çiviler, “gargoyle”lar ve bahçeler gibi şeyler olacak.

FEM4wFahykamwv5bYxsZAyp0-Ld7cIbhvP6tabeS...mYoG0S_UK0
Ekleyebileceğiniz yükseltmeler

Oyuna ayrıca Giza Piramitleri ve Roma’daki Kolezyum gibi daha önceden inşa edilmiş tarihi harikalar da ekleyeceğiz. Bunlara da ögeler ekleyip yükseltebileceksiniz.

Öneriniz varsa söylemeyi unutmayın. Ekleyeceğimizi garanti edemem ama güzel bulursak ekleriz.

Umarım siz de bizim kadar heyecanlısınızdır. Gösterdiğimiz çizimlerin hala çalışma aşamasında olduğunu da unutmayın. Görüşmek üzere!

Yazar: Cem Kaya

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Casus Ağı ve Casuslar #stellaris https://t.co/Q1t0mBSVfr
Knights of Honor II: Sovereign'de Görüşler #koh2 https://t.co/jcOQZpKvei

Strategyturk Arşiv