Crusader Kings II’de Iron Century Yaması

Crusader Kings II geliştirici günlüklerinde bu hafta Iron Century yamasına dair bilgiler veriliyor.

Herkese merhabalar, muhtemelen haberdar olduğunuz üzere dün 3.1.1 yamasını çıkarttık. Deneme fırsatı edinmiş olanların güzel vakit geçirdiğini, henüz deneme fırsatı edinmemiş olup haftasonu deneyeceklerin ise güzel vakit geçirmesini umuyoruz. Saray ve teknoloji değişiklikleri hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletmeyi, karşılaştığınız herhangi bir hatada forum aracılığıyla bunu bize rapor etmeyi unutmayın.

Şimdi önümüzdeki içeriğe geçelim, esasında neler üzerinde çalıştığımıza yönelik bazı ipuçları bırakmıştık. Önümüzdeki yamayla birlikte oyuna yeni bir başlangıç tarihi ekliyoruz: Demir Yüzyıl. Bu başlangıç tarihi 7 Ağustos 936, 10. yüzyılın erken bir dönemi.

CK2_IronCentury_1920x1080.jpg

Avrupa’da Otto bir imparatorluk kurma yolunda, rakip halifeler Müslüman dünyasının kontrolü için birbiriyle savaşıyor. Geriye kalan son Vikingler kuzeyi birbirine katmakla meşgul. Yüzlerce farklı karakterin sizlere anlatacak ve yaşatacak hikayeleri mevcut. Binlerce farklı senaryo Iron Century’de sizleri bekliyor.

Önümüzdeki haftayla birlikte farklı bir şey yapıp, Pazartesiden Cumaya kadar her gün 936 başlangıç tarihine yönelik bir geliştirici günlüğü kaleme alacağız. Bu günlüklerde 10. yüzyılın atmosferini, ortaçağın ruhunu sizlere yansıtıyor olacağız. Son olarak The Iron Century yamasının tamamen ücretsiz olacağını belirtmek isterim.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV'te 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler #eu4 https://t.co/NUzl0VpVXp
Imperator'da Cumhuriyet Değişiklikleri #imperator https://t.co/aznEyvNYJO

Strategyturk Flickr