Europa Universalis IV: Emperor

emperorbanner.png

Europa Universalis IV için yeni genişleme paketi Emperor duyuruldu.

Avrupa devletlerine odaklanan Emperor eklentisi Katolik devletlere derinlik katmayı ve Kutsal Roma’yı daha dinamik bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Europa Universalis IV: Emperor

  • Güçlü Papalık: Kardinaller atayın, Papalık fermanları çıkartın, vergi toplayın. Vatikan ve Papalığı kontrol eden ülkeler Katolikler üzerinde yeni etkileşimlere sahip.
  • Yeni Kutsal Roma İmparatorluğu: Merkezi bir monarşi ile merkeziyetçilikten uzak bir konfederasyon olma arasında kararlar alın.
  • Yenilenmiş Devrimler: Devrim ruhu ya tamamen benimsenmeli ya da tamamen karşı çıkılmalı. Giyotinle bu yeni düşünce biçimini yaymak sizin elinizde.
  • Yeni Din Mekanikleri: Hussiler Bohemya’ya hükmediyor, Mezhep Savunuculuğunun etkisi artık dinin büyüklüğüne göre değişim gösteriyor, Reformasyon Karşıtlığı Protestanlıkla mücadelede artık yeni yollar izleyebiliyor.
  • Egemenlikler: Büyük başarılar elde etmeniz artık büyük ödüller elde etmenizle sonuçlanacak.
  • Ve daha fazlası: Çeşitli Avrupa devletleri için 20’yi aşkın özel görev ağacı, isyana kışkırtma mekaniği, çok sayıda yeni olay.

Görsel

Görsel

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

1 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. Rustam Azeri Ağustos 24, 2020 | Cevapla

    bu oyunu indirmr linki verirmisin ve lutfen sistem gereksinimlerinide 2 gb ramim var

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Necroidler ve Mishar Cabal #stellaris https://t.co/uVqr3b81RF
Hearts of Iron IV'te Türkiye Odak Ağacı #hoi4 https://t.co/UcONXW5zND

Strategyturk Arşiv