Europa Universalis IV’te 1.30 Birim Modellemeleri

Europa Universalis IV geliştirici günlüklerinde bu hafta 1.30 ‘Austria’ yamasındaki birim modellemeleri gösteriliyor.

Merhaba millet. Çıkışa yaklaştığımız bugünlerde sizlerle 1.30 ‘Austria’ yamasının notlarını paylaşmanın zamanı geldi. Europa Universalis IV için yayımladığımız en büyük düzenleme listesi, hatırladığım kadarıyla en az 1076 girdi ile bu yamaya ait. Karşılaştırma yapacak olursak, bundan sonraki en büyük girdi sayısı 600 ile Holy Fury eklentisi ile birlikte çıkan yamaya aitti.

Genelde yeni eklenti çıkmadan önce yeni birim modellemelerinin işlemden geçmiş hallerini tanıttığımız bir günlüğümüz olurdu. Emperor eklentisi ve 1.30 ‘Austria’ yamasının içeriğiyle ilgili yeterince konuştuğumuzdan bugün bu modellemeleri sizlerle paylaşacağım.

model-1.png

model-2.png

model-7.png

model-6.png

model-8.png

model-3.png

model-4.png

model-5.png

Önümüzdeki hafta Emperor eklentisini ve 1.30 ‘Austria’ yamasını yayınlayacağız. Umarım siz de benim kadar heyecanlısınızdır! Haftaya görüşmek üzere.

Yazar: H. Serhat Çavunt

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Necroidler ve Mishar Cabal #stellaris https://t.co/uVqr3b81RF
Hearts of Iron IV'te Türkiye Odak Ağacı #hoi4 https://t.co/UcONXW5zND

Strategyturk Arşiv