Europa Universalis IV’te Cradle of Civilization Sonrası ve 1.24 Yaması

Europa Universalis IV geliştirici günlüklerinde bu hafta DDRJake Cradle of Civilization eklentisinin çıkış sonrası sürecinden ve 1.24 yamasından bahsediyor.
Merhabalar, Cradle of Civilization’un çıkışı sonrası yazılan ilk günlüğe hoş geldiniz. Bu günlükte sizlere çıkış sonrası planlarımızdan bahsedeceğiz.

Geçtiğimiz hafta Cradle of Civilization çıktı. Bu çıkış sonrası oyunculardan aldığımız geridönüşlerden oldukça memnunuz, oyunun popularitesinin halen artış göstermesi ve yaptıklarımızın beğenilmesi çok güzel. 1.23 ile birlikte özellikle ortadoğu bölgesinde yaptığımız değişiklikler birçok kişinin ilgisini çekmiş durumda, çoğu kişi Memlüklerle oynadı veya İran’da küçük devletlerden biriyle başlayıp İran kurmaya çalıştı, açıkçası EU’da Memlüklerin popüler ülkelerden biri olabileceği aklıma gelmezdi.

Ekibimiz rapor edilen hatalarla ilgileniyor, eğer bir aksilik çıkmazsa 1 hafta içerisinde bazı hataları gideren bir yama çıkartmış olacağız.

1.24 yaması Macaristan ve Danimarka yamaları gibi oyunda çeşitli geliştirmeler yapan bedava yama olacak, bu yamada çok sayıda hata gideriminin yanı sıra bir ihtimal bazı yeni özellikler bulunacak.

Farketmişsinizdir yamalara çeşitli ülkelerin isimlerini veriyoruz, bu zamana kadar bu yamalarda Prusya, Danimarka, Ming, Macaristan, Rusya ve İran ülkelerini kullandık, sizce önümüzdeki yamanın ismi ne olacak?

sby973.jpg

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War: Three Kingdoms'ta Casusluk #totalwar #threekingdoms https://t.co/RiAM1Lyp06 https://t.co/Uuqde57nfB
Hearts of Iron IV'te Teknoloji ve Araştırma Değişiklikleri #hoi4 #heartsofiron4 https://t.co/sgRGa82doJ

Strategyturk Flickr