Gamescom 2018’de Anno 1800

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu hafta Gamescom 2018 tanıtımında gösterilen içeriklerden bahsedilmekte.

Bugün Gamescom 2018’de gösterilen 4 yeni içeriği tanıtacağız. Köln’de yaptığımız sunumlarımıza ufak bir bakış atacağız ancak ilerleyen haftalarda burada anlatılan tüm içeriklerin kendine ait günlükleriyle karşınıza çıkacak.

Şan ve Servet İçin Keşifler ile Dünyayı Dolaşın

Keşifler, Anno dünyanızı daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçirecek heyecanlı yeni bir içerik. Geminizi şan ve servet arayan uzman karakterler ile birlikte çeşitli maceralara gönderin, tıpkı klasik “kendi maceranı seç” tarzı kitaplar gibi. Hayvanat bahçenize yeni, egzotik bir tür eklemek için gönderdiğiniz Zoolojik Keşif başarılı olacak mı yoksa ekibiniz yolcuk boyunca karşılaşacakları tehlikelerden birine yenik mi düşecek?

Yeni Dünyaya Hoş Geldin

Avrupai sanayi devriminiz son hızla ilerlerken büyüyen imparatorluğunuzu Güney Amerika’nın yeni zorluklarıyla bekleyen balta girmemiş ormanlarına genişletmeye başlayabileceksiniz. Yeni vatandaşlık aşamaları keşfedin, yeni üretim zincirlerinde ustalaşın, endüstriyel silahlanmanızı arttırmak için benzin ve altın ararken rakiplerinizle yarışın.

Arkeoloji Çağına Hoş Geldin

Kaşifler ve güzellik inşaatçıları buraya kulak verin, yeni müze kasabada kapılarını açıyor. İkinci büyük kültürel projeden sonra müzeler fosillerden tarihi eserlere kadar pek çok dünya harikasını sergilemenize olanak tanıyacak. Hayvanat bahçesi gibi müzeler de keşiflerden ya da diğer karakterlerle ticaretten elde ettiğiniz ender eşyalarınızı sergileyebileceğiniz alanlar sağlayacak.

Taslaklar – Ütopyanızı Tasarlayın

Taslak modu sayesinde hayalinizdeki metropolü inşaat ederken şehir düzenini önceden planlayabileceksiniz. Bir buton ile geçeceğiniz bu modda binalarınızı inşaat öncesi kaynak harcamadan yerleştirerek daha kolay şehir planlaması yapabileceksiniz.

Yazar: Mertcan Elçi

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV'te 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler #eu4 https://t.co/NUzl0VpVXp
Imperator'da Cumhuriyet Değişiklikleri #imperator https://t.co/aznEyvNYJO

Strategyturk Flickr