Halo Wars 2: Awakening the Nightmare

hw_atn_keyart1120-8e04e074beb04dad89f92e097aff85b5.jpg

Microsoft’un E3 öncesi basın topplantısında çok sayıda oyun trailerı yayınlandı, çok sayıda duyuru yapıldı. Bu duyurulardan bir tanesi Halo tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu Halo Wars 2 için oldu. Halo Wars 2 için duyurulan Awakening the Nightmare ismindeki bu yeni eklentinin bu yıl Sonbahar içerisinde çıkması bekleniyor.

Banished senaryosunun yanı sıra Awakening the Nightmare ile birlikte oyuna Terminus Firefight isminde yeni bir co-op modu ekleniyor. Bu co-op modunda oyuncular UNSC, Banished ve Flood askerlerinden oluşan istilacılara karşı kendi üslerini ve Forerunner ağlarını korumaya çalışıyorlar.

Awakening the Nightmare oyuna Banished için 2 yeni lider ve eklentileri almayan oyuncuların da yararlanabileceği 2 yeni multiplayer haritası ekliyor.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War Saga: TROY'da Agamemnon #totalwar https://t.co/0uBsowgxes
Anno 1404 History Edition Tanıtıldı #anno https://t.co/wlR0rdKO9l

Strategyturk Arşiv