Halo Wars 2: Awakening the Nightmare

hw_atn_keyart1120-8e04e074beb04dad89f92e097aff85b5.jpg

Microsoft’un E3 öncesi basın topplantısında çok sayıda oyun trailerı yayınlandı, çok sayıda duyuru yapıldı. Bu duyurulardan bir tanesi Halo tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu Halo Wars 2 için oldu. Halo Wars 2 için duyurulan Awakening the Nightmare ismindeki bu yeni eklentinin bu yıl Sonbahar içerisinde çıkması bekleniyor.

Banished senaryosunun yanı sıra Awakening the Nightmare ile birlikte oyuna Terminus Firefight isminde yeni bir co-op modu ekleniyor. Bu co-op modunda oyuncular UNSC, Banished ve Flood askerlerinden oluşan istilacılara karşı kendi üslerini ve Forerunner ağlarını korumaya çalışıyorlar.

Awakening the Nightmare oyuna Banished için 2 yeni lider ve eklentileri almayan oyuncuların da yararlanabileceği 2 yeni multiplayer haritası ekliyor.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

EU4'te Palatinate, Mainz, Trier ve Köln Görev Ağaçları ve Yeni İdealar #eu4 https://t.co/VG3DF85tGH
Total War: Three Kingdoms - Eight Princes #totalwar #threekingdoms https://t.co/W2ZQ41YpZy

Strategyturk Flickr