Halo Wars 2 – Blitz Beta

hw2-blitz-mp-beta-blogbanner-1120-x-334-...7e8896.png

Halo Wars 2 Blitz Beta’nın 20 Ocak tarihinde başlayacağı duyuruldu. Bu Beta’ya Windows 10 kullanıcıları gibi Xbox One kullanıcıları da katılabilecek ve oyun içerisindeki Proving Grounds isimli bir haritada 1v1, 2v2 ve 3v3 olmak üzere oynayabilecek.

Bu yeni Blitz modu kart tabanlı strateji oyun mekanikleriyle Halo oyuncularının alışkın olduğu taktiksel çatışmaları bir çatı altında birleştiriyor. Lideriniz ve beraberindeki desteniz en büyük cephaneniz ve bu cephanenizden hava ve kara birimleri öne sürebiliyor, muharebe alanında rakiplerinize üstün gelmek için çeşitli hamleler yapabiliyorsunuz. Geliştiriciler bu yeni modu tanıtırken oldukça heyecanlı olduklarını belirtmiş.

20 Ocak tarihinden itibaren başlayacak olan bu beta süreçte tüm generaller ve Blitz kartları kullanılabilecek. Böylelikle oyuncular hem modu ve getirilerini daha iyi bir şekilde görebilecek. Bu beta süreci kapsamında aynı zamanda günlük ve haftalık çeşitli etkinlikler, oyuncuların bu multiplayer oyun modunu test etmesini daha kolay hale getirecek.

blitzcards-35fa501f7db5426ab2a540ee6fdf843e.png

Bu kısımda geliştiriciler Beta süreci kapsamında elde ettiğiniz kartların ve ilerlemenizin herhangi bir şekilde asıl oyunda geçerli olmayacağını, ancak tabi ki bu oyun modundan edindiğiniz tecrübenin kalıcı olduğunu belirtmiş.

Blitz Beta’ya katılan herkese oyunu satın aldıklarında ekstradan 2 kart paketi elde edecek, bu kartlardan ilkini elde etmeniz için Blitz Beta’da oturum açmanız, ikincisini elde etmeniz için ise en az bir maç tamamlamanız gerekiyor.

Bu beta süreci 30 Aralık’ta sona erecek. Xbox One Gold aboneliği bulunan veya Windows 10 kullanıcısı herkes Beta etkinliğine katılabilecek.

Forumda yorumlayın.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War Saga: TROY'da Sarpedon #totalwar https://t.co/vsSA5MBl8h
Europa Universalis IV'te Güneydoğu Asya Anakarası #eu4 https://t.co/sT6c45H1GI

Strategyturk Arşiv