Hearthstone’da Ekim 2018 Sezonu: Defias the Odds


Ekim ayı içerisinde Standart veya Wild olmak üzere dereceli oyun modlarında 5 maç kazanan oyuncuların ay sonunda elde edeceği kart tanıtıldı.

Ekim 2018 sezonu başladı ve koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz yeni kart arkalığının örtüsünü kaldırıyoruz!

Edwin VanCleef. Efsanevi bir kart, Defias Kardeşliği’nin lideri, sayısız mucizenin mirasçısı, tempo başlatıcısı ve kesinlikle tost olan birisi DEĞİL! O, en başından beri Hearthstone’da bulunmakta ve büyük risklerin büyük sonuçlar verdiğini kanıtlamıştır. Onun Kardeşliği’ne katılın, fiyakalı kırmızı bir bandana kuşanın ve rakiplerinize buranın sizin şehriniz olduğunu Ekim ayında Hearthstone oynayarak VanCardback’i koleksiyonunuza ekleyerek gösterin!

Bu kart arkalıkları, kartlarınızın ters taraflarında bulunan resmin yerini alarak süsler ve Hearthstone’da elde ettiğiniz başarımları göstermenin mükemmel bir yoludur. Standart veya Wild modlarında herhangi bir derecede kazanacağınız 5 oyunla VanCardback kart arkalığını koleksiyonunuza ekleyin. VanCardback kart arkalığını Ekim Dereceli Oyun Sezonu bitiminde, Dereceli Oyun ödül sandığından elde edebileceksiniz.

Dereceli Oyun Sezonu’nda elde edeceğiniz en üst dereceye göre Dereceli Oyun ödül sandıklarınız şekillenecektir. Ödül sandıkları o sezonun kart arkalığını, Arcane Dust ve altın kartlar bulundurabilir. Ödül sandığınızı Standart veya Wild Dereceli Oyun modlarından birini oynayarak elde edebilirsiniz. Dereceli Oyun Sezonu başına bu iki modda elde edeceğiniz en yüksek dereceye göre bir adet sandıkla ödüllendirilirsiniz.

Dereceli Oyunda ne kadar çok ilerlerseniz, takip eden ayda yerleşeceğiniz derecede o kadar avans elde edebileceğinizi unutmayın. Dereceli Oyun Sezonu sona erdiğinde o sezonda elde ettiğiniz en üst derecenin dört derece altına yerleştirilirsiniz. Eğer Legend olmayı başarırsanız, dereceniz Rank 4’e getirilir.

Kardeşliğe katılın ve VanCardback kart arkalığını Ekim ayının ”Defias the Odds” Dereceli Oyun Sezonu’nda yakalayın!

Yazar: İhsan Berkay Erdem

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Baştan Çıkarma, İşkence ve Entrika #ck3 #crusaderkings3 https://t.co/gK5MXHJPOS https://t.co/45LisgPaaD
Europa Universalis IV'te 1.30 Yamasındaki Ufak Değişiklikler #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/0mUIprwooY https://t.co/CUhL3SZQrV

Strategyturk Flickr