Hearts of Iron IV’te 1.9.1 Açık Beta Yaması IV

Hearts of Iron IV geliştirici günlüklerinde bu hafta 1.9.1 açık beta yamasıyla yapılan yeni değişikliklerden bahsediliyor.

Merhaba millet. Bu hafta bir başka yama güncellemesiyle karşınızdayız. Şu anda yamayı dengelemeye odaklanıyoruz ve test tamamlandıktan sonra yayınlamaya hazırlanıyoruz.

Bu hafta İspanya ve Portekiz için üç boyutlu modeller ekledik. İç savaştaki tüm taraflar artık farklı görünüşlere sahip.

render_02.png
Modellerde Alman silahı kullandığımız için kusura bakmayın.

Geçen haftadan bu yana yaptığımız değişikliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız değişikliklerin bazılarını özetlemek gerekirse; işbirlikçi hükumetleri yapay zekâ için iyice kısıtlarken oyuncular için daha da açtık, garantileme ve event zincirleri konularında karşılaşılan çeşitli hataları giderdik. Aynı zamanda çoklu oyuncu modunun erişilebilirlik özelliklerini iyileştirdik, font boyutları, bildirimler ve metin okuma desteği ekledik.

upload_2020-4-1_14-39-3.png

Önümüzdeki hafta bundan sonraki yol haritamızdan bahsedeceğim.

Yazar: H. Serhat Çavunt

1 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Necroidler ve Mishar Cabal #stellaris https://t.co/uVqr3b81RF
Hearts of Iron IV'te Türkiye Odak Ağacı #hoi4 https://t.co/UcONXW5zND

Strategyturk Arşiv