Hearts of Iron IV’te Tatilden Dönüş

Hearts of Iron IV geliştirici günlüklerinde bu hafta tatil sonrası planlara dair bilgiler veriliyor.

Herkese merhabalar, tüm ekibimizin tatilden dönmesiyle birlikte tekrardan geliştirici günlüklerine başlayabiliriz.

Şu anda henüz duyurmadığımız eklenti ve 1.8 Husky yaması üzerinde çalışıyoruz, işler gayet iyi gidiyor ve yakında sizlere bazı bilgiler paylaşabilecek noktaya geleceğiz. Eklentiyi PDXCON’a kadar duyurmayacağız, dolayısıyla biraz sabretmeniz gerekecek. Yeni duyurular, oyunlar ve eğlence için sizleri Berlin’e bekleriz.

Henüz sizlere yaptıklarımızı anlatamıyor olmamız, bu hususlar üzerinde ipuçları veremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Önümüzdeki hafta sizlere büyük değişiklikler yaşayan Fransa’dan bahsediyor olacağız. Odak ağaçlarını biraz daha farklı ele alacağız, bu sebeple yeni ülkelerin odak ağaçlarının daha iyi işlenecek bir biçimde 1 değil 2 günlükte ele alındığını göreceksiniz.

Bugün sizlere pek bahsedebileceğim bir şey yok, tatilimin büyük bir kısmını taşınarak ve 2. Dünya Savaşı mazisi olan havali yerlere gitme fırsatını kaçırarak geçirdim. Ancak Bratyn kendisine daha farklı bir tatil planı belirlemiş. Günlüğü kendisinin çektiği 2. Dünya Savaşı ile alakalı bir tatil fotoğrafıyla kapatıyorum. Fotoğrafın nereden olduğunu bilene bonus puan.

20190808_120141.jpg

Önümüzdeki hafta görüşmek üzere!

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Imperator: Rome'da Kutsal Hazineler #imperator https://t.co/sf4F4ZWFB9
Hearts of Iron IV'te Modlama Seçenekleri #HoI4 https://t.co/LblF4jSIDM

Strategyturk Flickr