Humankind’da Başlangıç

Humankind geliştirici günlüklerinde bu yazıda geliştiricilerin oyun hakkındaki düşüncelerine yer veriliyor.

Forumda gördüğümüz ateşli sorulara ve çılgın spekülasyonlara bakarak, birçoğunuzun Humankind hakkında daha fazla bilgi edinebilme konusunda çok sabırsız olduğunuzu gördük. Savaş sistemi nasıl çalışıyor? Din var mı? Şehirler nasıl inşa ediliyor? Peki ya diplomasi? Bir sonraki oyunumuz hakkında her şeyi açıkça bilmek istiyorsunuz. Maalesef sizlerle tüm bu konular hakkında konuşmaya henüz hazır değiliz. Bugün youtube kanalımızda zamanla birçok sorunuzu cevaplayabileceğimiz yeni bir geliştirici günlükleri dizisine başlıyoruz.

Bu ilk geliştirici günlüğü Humankind oyununa bakış açımızı ve bu oyunun bizim için ne anlama geldiğini anlatıyor. Gelecek günlüklerde, oyunun farklı yönlerine ve özelliklerine daha yakından bakacağız.

Daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Casus Ağı ve Casuslar #stellaris https://t.co/Q1t0mBSVfr
Knights of Honor II: Sovereign'de Görüşler #koh2 https://t.co/jcOQZpKvei

Strategyturk Arşiv