Ensemble Studios

Age of Mythology: Extended Edition

Haberler

Tale of the Dragon Tanrı Tanıtımları : Xi Wangmu

Tale of the Dragon Tanrı Tanıtımları : Xi Wangmu
Xi Wangmu dünya üzerindeki en eski varlıklrdan biridir ve tahmin bile edilemeyecek seviyede güce sahiptir. Kunlun dağında yaşar ve batı topraklarının koruyuculuğunu yapar. Doğu topraklarında ona karşılık gelen bir tanrı vardır ve bu iki tanrıdan Shang yazıtlarında sıkça bahsedilir.

Age of Mythology’de Çin Ordusu

Age of Mythology’de Çin Ordusu
Age of Mythology'i ön planda tutan şey mistik birimler olsa da, bu mistik birimler etrafında rahatlıkla ezebileceği normal birimler olmadan anlamsız. Çin medeniyeti 10 eşsiz birime sahip olacak, gelin bu birimlerin bazılarını inceleyelim.

Age of Mythology : Tale of the Dragon

Age of Mythology : Tale of the Dragon
Age of Mythology’e 13 yıl aradan sonra yeni bir eklenti paketi duyuruldu. Eklenti paketinin görseline bakacak olursak oyuna 3 yeni medeniyet eklenecek gibi gözüküyor, bu medeniyetlerin Çin, Japon ve Kelt olma ihtimalleri yüksek. Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi 2 Ekimde Age of Empires twitch hesabından verilecek.

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Anno 1800 Geliştirici Günlükleri: Balık Nerede? #anno1800 https://t.co/ijxkvrZt29 https://t.co/JWEipubbda
Stellaris - 2.0 Çıkış Sonrası Destek (Bölüm 2) #stellaris https://t.co/ZGlB7lD6iw https://t.co/oko1DksAls

Strategyturk Flickr