Ensemble Studios

Age of Mythology

Haberler

Tale of the Dragon Tanrı Tanıtımları : Xi Wangmu

Tale of the Dragon Tanrı Tanıtımları : Xi Wangmu
Xi Wangmu dünya üzerindeki en eski varlıklrdan biridir ve tahmin bile edilemeyecek seviyede güce sahiptir. Kunlun dağında yaşar ve batı topraklarının koruyuculuğunu yapar. Doğu topraklarında ona karşılık gelen bir tanrı vardır ve bu iki tanrıdan Shang yazıtlarında sıkça bahsedilir.

Age of Mythology’de Çin Ordusu

Age of Mythology’de Çin Ordusu
Age of Mythology'i ön planda tutan şey mistik birimler olsa da, bu mistik birimler etrafında rahatlıkla ezebileceği normal birimler olmadan anlamsız. Çin medeniyeti 10 eşsiz birime sahip olacak, gelin bu birimlerin bazılarını inceleyelim.

Age of Mythology : Tale of the Dragon

Age of Mythology : Tale of the Dragon
Age of Mythology’e 13 yıl aradan sonra yeni bir eklenti paketi duyuruldu. Eklenti paketinin görseline bakacak olursak oyuna 3 yeni medeniyet eklenecek gibi gözüküyor, bu medeniyetlerin Çin, Japon ve Kelt olma ihtimalleri yüksek. Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi 2 Ekimde Age of Empires twitch hesabından verilecek.

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Age of Empires II 5.2 Yaması https://t.co/ic3Ae18yf9 https://t.co/DsfHtjP7JT
Total War: Warhammer - Isabella von Carstein https://t.co/E9x6FXj4Yd https://t.co/24SvldqIZw

Strategyturk Flickr