StarCraft Remastered İddiası

34plJIx.png
Blizzard’ın bilim-kurgu RTS serisi StarCraft’ın ilk oyununun Remastered sürümünün bu yıl içerisinde çıkacağına yönelik iddialar mevcut.

Koreli Sports Seoul sitesinin ‘endüstrinin önde gelen figürlerine’ dayandırdığı bu haberinde, Blizzard bu yıl içerisinde Mayıs – Haziran sularında StarCraft’ın yeni, Remastered sürümünü çıkartacak. Bu yeni sürümde ana oyuna Brood War eklentisinin dahil edileceği ve genel olarak grafiksel geliştirmelerde bulunulacağı iddia ediliyor. StarCraft: Remastered olarak isimlendirileceği iddia edilen bu oyunun aynı zamanda Battle.net desteği de bulunacak.

Kore sitesinin haberine göre Blizzard bu bilgileri Blizzcon 2016 kapsamında endüstrinin bazı önde gelenlerine vermiş. Blizzard’ın bu gibi dedikodulara genel olarak cevap vermeme politikası gereğince, herhangi bir resmi açıklama görme ihtimalimiz oldukça düşük.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Sözleşme ve Müzakere #ck3 https://t.co/Sch2nMe3gB
Total War Saga: TROY'da Agamemnon #totalwar https://t.co/0uBsowgxes

Strategyturk Arşiv