StarCraft: Remastered’da Chat Geliştirmeleri

Chat kanalları 1998’den beri StarCraft’ın önemli bir kısmı, StarCraft: Remastered’da da bu kısma hakettiği ilgi gösterilmiş gibi gözüküyor.

Persistent Chat özelliğiyle oyun içerisindeki menüde nereye giderseniz gidin aynı chat kanalında konuşabiliyorsunuz. Oyuna katılmak üzere lobide beklerken dahi arkadaşlarınızla sohbet edebiliyorsunuz.

XM4UFF1JZPUR1497623858545.jpg

Klasik chat komutları ve özelliklerinin yanı sıra, StarCraft: Remastered ile birlikte Blizzard arkadaş listenize erişebiliyorsunuz, böylelikle arkadaşlarınızı daha kolay bulup, birlikte oyuna daha rahat girebiliyorsunuz.

RM96G3CD05Z21497623858576.jpg

Modern çözünürlükler oyun içerisindeki chatin de daha çok alana sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu yeni chat, geliştirilmiş renk varyasyonlarına ve farklı alfabelere daha yüksek bir uyuma sahip.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

1 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Sözleşme ve Müzakere #ck3 https://t.co/Sch2nMe3gB
Total War Saga: TROY'da Agamemnon #totalwar https://t.co/0uBsowgxes

Strategyturk Arşiv