Steel Division: Normandy 44 – Ace of Spades

Görsel 

Ace of Spades, Steel Division: Normandy 44 için yapılmış 6. bedava yama. Bu yamayla birlikte oyuna 2 yeni kozmetik Ace ve atak/defans senaryoları ekleniyor.

Bu yeni atak/defans senaryolarında, saldıran taraf dizilim esnasında haritanın çok küçük bir bölgesine erişim sağlayabiliyor, saldıran tarafın amacı bir bölgeyi ele geçirmekken, savunan tarafın amacı ise saldıranın bunu yapmasını engellemek. Saldırandan farklı olarak savunan taraf haritanın büyük bir kısmına erişim sağlayabiliyor.

Görsel 

Bu yeni modda oynarken her dakika için requisition puanı kazanmayacak, bunun yerine o phase’in tüm puanlarını başlangıçta edineceksiniz. Bu modu hem singleplayerda hem de multiplayer oyunlarınızda oynayabileceksiniz ve bu oyunlar mevcut haritaların 4 farklı varyasyonları üzerinde sadece 1v1 olarak oynanabilecek.

Görsel 

Bunun yanı sıra önümüzdeki yamayla birlikte oyuna:

  • 3rd Armored için Lafayette “Wardaddy” Pool
  • 91. Luftlande için Alexander Uhlig

ekleniyor.

Görsel 

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV'te 64-bit'in Avantajları #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/AouEx0caa9
Imperator: Rome'da Göç ve Oyunun Başlangıcında Cermanya #imperator #rome https://t.co/kJtZm45FaD

Strategyturk Flickr