Steel Division: Normandy 44 – Back to Hell

Steel Division: Normandy 44 için ikinci büyük eklenti Back to Hell duyuruldu. Bu eklenti oyuna 7 yeni tarihsel görev, 4 yeni tümen ve 2 yeni ace ekliyor.

Bu 7 tarihsel görev içerisinde Deadstick Operasyonu, Windsor Operasyonu, Bluecoat Operasyonu gibi co-op görevleri de bulunuyor. Her görevle bağlantılı bir de yeni başarım mevcut.

Görsel

Oyuna eklenen 4 yeni tümen şu şekilde:

  • 7th Armoured Division “Desert Rats”
  • Demi-Brigade SAS
  • 2. Panzerdivision
  • Festungs Gross-Paris

Görsel

Oyuna aynı zamanda aralarında meşhur Westland Lysander uçağının, IeFH 16 field Howitzer’in, Dewoitine D.520 uçağının ve Panzer IB hafif tankının da bulunduğu 58 ynei birim ekleniyor. Uzaktan kontrol edilebilen Borgward IV aracıyla düşmanınızın hafif zırhlı araçlarını ve piyadelerini havaya uçurabilirsiniz.

Görsel

Binbaşı Hors Ramsch, beraberindeki Panzer IV ve Normandiya çıkartmasında karaya adımını atmış ilk isimlerden binbaşı Howard bu eklentiyle birlikte oyuna ekleniyor. Back to Hell eklentisi 13 Şubat tarihinde beraberinde bedava co-op görev yamasıyla birlikte çıkacak.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Imperator: Rome'da Savaş Mekanikleri #imperator #rome https://t.co/aQ5a9sgK23
Stratejist #3: Strateji Dünyasında Geçtiğimiz Hafta #stratejist https://t.co/imd23QIRd8

Strategyturk Flickr