Stellaris: Ancient Relics

Stellaris: Ancient Relics Story Pack Stellaris’in yeni hikaye paketi. Bu paketle birlikte galaksinin geneline yayılmış antik kalıntıların sırrını açığa çıkarabilir, bir uygarlığın yükseliş ve çöküş hikayesine tanıklık edebilirsiniz. Harabeye dönmüş şehirler ve gemiler keşfederek kendi imparatorluğunuza faydalar sağlayacak bilgiler edinebilirsiniz.

Ancient Relic Story Pack aşağıdakileri içeriyor:

  • Antik Kalıntılar: Büyük krizlere çözümler üreterek, arkeoloji alanlarında kazıları tamamlayarak ve yıkılmış imparatorlukların hikayelerindeki sır perdelerini aralayarak antik kalıntılar edinin.
  • Bizden Önce Gelenler: Baol isminde kovan akılla yönetilen bir bitkisel tür ile Zroni adı verilen bu zamana kadar yaşamış en güçlü psionik özelliklere sahip ırkın hikayelerine tanıklık edin. Oyuncular bu uygarlıkların gezegenlerini inceleyebilir, kim olduklarını ve daha da önemlisi yıkılışlarından neler öğrenebileceklerini araştırabilir.
  • Kalıntı Dünyalar: Bir zamanlar hayat dolu bu gezegenler şimdilerde tamamen terkedilmiş durumda ıssız kalıntılar ve açığa çıkmayı bekleyen gizemlere ev sahipliği yapıyor. Oyuncular bu gezegenlerde arkeolojik kazılar tamamlayabilir ve bu yolla güçlü kalıntılar elde edebilir.
  • Kazılar: Farklı farklı gezegenlerde çeşitli arkeoloji kazıları yaparak imparatorluğunuz için yeni bilgiler veya hazineler edinin. Her arkeoloji bölgesi 1 ila 6 kademeli ilerlenebilecek bir hikayeye sahip, kalıntıların geçmişi hakkında bilgiler edinerek imparatorluğunuza faydalar sağlayabilirsiniz.
  • Kalıntılar: Kalıntılar üzerinden tarihi bilgiler edinmek kimi zaman galaksideki yerinizi kavramanızı sağlayabilir. Arkeolojik araştırmalarla yeni bir kaynak türü olan küçük kalıntılar edinerek imparatorluğunuzu güçlendirebilirsiniz.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV'te 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler #eu4 https://t.co/NUzl0VpVXp
Imperator'da Cumhuriyet Değişiklikleri #imperator https://t.co/aznEyvNYJO

Strategyturk Flickr