Stellaris – Resmi Soundtrack Değişiklikleri

Stellaris geliştirici günlüklerinde bu hafta Dnote Stellaris resmi soundtrackinde yapılacak değişiklikleri anlatıyor.

Herkese merhabalar, Stellaris için yazılmış bir diğer filler günlüğe daha hoş geldiniz. Önümüzdeki haftayla birlikte asıl günlüklere geri dönüyor olacağız.

Bu hafta sizlere Stellaris’in müziklerinden bahsetmek sitiyoruz, oyun çıktığından beri eklentiler aracılığıyla oyuna yeni müzikler ekledik ancak bu müzikler oyunun dışında herhangi bir yolla elde edilemiyordu. Hayranlarımızın bu müzikleri oyunu oynamadıkları zamanlarda bile dinlemekten keyif aldıklarını bildiğimiz için bu müzikleri resmi bir şekilde farklı kanallar aracılığıyla da erişilebilir kılmak istedik.

İlk olarak artık Steam’de yeni müzikler için müzik paketleri oluşturmak yerine tüm müziklere Stellaris Official Soundtrack eklentisiyle sahip olabileceksiniz. Bu değişimin bir sonucu olarak Steam üzerinde bu eklentinin fiyatı 4.99$’dan 6.99$’a çıkacak. Steam üzerinde de eklenti sayfasında bu eklentinin hem ana oyunun, hem Leviathan, Utopia, Synthetic Dawn gibi çıkmış eklentilerin hem de gelecekte çıkacak eklentilerin müziklerini içerdiğini belirteceğiz.

Bu fiyat değişikliği ve eklentiye yeni müziklerin eklenmesi 2 Kasım Perşembe gününde gerçekleşecek, yani 2 hafta kadar sonra.

Doğal olarak eğer bu eklenti ilginizi çekiyorsa şu sıralar satın almanız daha mantıklı. Eklentiye hali hazırda sahip olanlar veya fiyat değişimi yaşanmadan daha önce satın alanlar yeni müziklere herhangi bir ekstra ücret olmaksızın erişebilecek.

Bunun yanı sıra Stellaris müziklerini Spotify gibi müzik dinlenebilen mecralarda dinlenebilir hale getireceğiz, şu anda ana oyunun müziklerini Spotify’da bulabiliyorsunuz, önümüzdeki aylarda Spotify ile olan label’imizde bazı güncellemeler yaptıktan sonra diğer müzikleri de oraya ekleyeceğiz.

Özetlemek gerekirse önemli bilgiler aşağıdaki gibi:

Steam üzerindeki Stellaris OST

  • 2 Kasım itibariyle fiyatı 4.99$’dan 6.99$’a çıkacak.
  • Bu soundtrack tüm mevcut müzikleri ve ileride yapılacak müzikleri içerecek.

Spotify üzerindeki Stellaris OST

  • Bu yıl sonuna kadar tüm yeni parçaları eklemeyi planlıyoruz.

Nova/Galaxy sahipleri için Stellaris OST

  • Aynı şekilde gelecekte eklenen müziklere sahip olacaklar.
  • Bu editionlara sahip kişiler Steam’de halen Stellaris OST’yi alabiliyor gözüküyorlar ancak almalarına gerek yok, buna dikkat edin.

Son olarak sizlere Wiz’den bir görsel paylaşarak günlüğü bitiriyorum.

g9q4OL.png

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'da Yapayzeka ve Performans Geliştirmeleri #hoi4 https://t.co/zpJYgvnGDa https://t.co/ULgXpShK09
Steel Division: Normandy 44 Geliştiricileri Greve Başladı #steeldivision https://t.co/s4M18o1Ayc https://t.co/piLdb3hWhE

Strategyturk Flickr