Stellaris – Synthetic Dawn

20170803_stellaris_syda_announce_forum_p...png.289480

Stellaris: Synthetic Dawn oyunculara galaksiyi kaplayacak bir imparatorluk yaratmaları amacında yeni bir alternatif yol sunuyor: oyuna robot imparatorluğu ile başlamak. Özel oyun mekaniklerine ve event zincirlerine sahip bu alternatif yolda robotlar yapayzeka önderliğinde galaksiyi domine etmeye çalışıyor.

Synthetic Dawn’ın İçeriği

  • You, Robot: Stellaris’i bilimadamları robotlar, işçi robotlar ve diğer robotlar için özel robot portrelerine sahip robot uygarlığı ile oynama.
  • AI, eh? Aye!: Yeni event zincirleri ve hikaye özellikleriyle robot ırkınızı intergalaktik yapayzeka imparatorluğunda mükemmeliyete ulaştırma şansı.
  • Rise of the Machines: Baskıya maruz kalan diğer Synthler ayaklanıp yeni imparatorluklar kurabilir, galakside antik bir sentetik uygarlığa dahi rastlayabilirsiniz.
  • Digital Enhancements: Yeni sentetik ırk portreleri, VIR için geliştirilmiş ses paketleri.

Geliştirici Günlükleri

Eklentinin fiyatı ve çıkış tarihi daha ileri bir tarihte duyurulacak.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV: Cradle of Civilization Çıkış Sonrası ve 1.24 Yaması https://t.co/wBbpd0NB4B https://t.co/O6gH8o6eKF
Stellaris'te Ascension Perk Değişiklikleri ve Keşif https://t.co/gj59k9REsP https://t.co/30FEg7xraX

Strategyturk Flickr