Stellaris’te Kervancılar

Stellaris günlüklerinde bu hafta kısaca Kervancılardan bahsediliyor.

Herkese merhaba, bir başka Stellaris günlüğüyle daha karşınızdayız. Fazla uzatmadan başlayalım, bugün Megacorp’taki bir başka özelliğe, Kervancılara göz atacağız.

Temel Özellikleri

Kervancılar tüm galaksiye filolar yollayan, uzayda yaşan ticaretçilerdir. Alışverişte çok iyi fiyatlar verebilirler. Chor’s Compass’taki koalisyon üssünden yola çıkan üç farklı Kervancı filo bulunur.

upload_2018-11-8_11-59-23.jpg

Filolar

Az önce de dediğimiz gibi galakside dolaşan üç farklı filo var, bunlar Racket Industrial Enterprise, Numistic Order ve Vengralian Trium’dur.

upload_2018-11-8_12-18-27.jpg

Galaksiyi gezerler ve sizin sınırlarınıza geldiğinde avantajlı fiyatlar teklif ederler. Her filonun kendi özel teklifleri bulunur ve karşılığında farklı şeyler isteyebilirler.

upload_2018-11-8_12-0-48.jpg

Kervancı Koalisyon Üssü

Boş zamanlarınızda eğlenmeyi seviyorsanız kervancı üssüne uğramanızı tavsiye ediyoruz. Burada enerji kredisi harcayarak CaravanCoinz alabilirsiniz.

CaravanCoinz ile süper zevkli şans oyunlarını oynayabilir veya kapalı ganimet kutuları (lootbox yani) alabilirsiniz. Bakalım galaksideki en değerli ve ihtişamlı şey olan Galatron’u bulacak kadar şanslı mısınız?

Yine de kervansaray üssünü ziyaret etmekten pişman olmazsınız!

Ne kadar güzel şeyler alabileceğinize bir bakın.

upload_2018-11-8_12-6-32.jpg

Yazar: Cem Kaya

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Baştan Çıkarma, İşkence ve Entrika #ck3 #crusaderkings3 https://t.co/gK5MXHJPOS https://t.co/45LisgPaaD
Europa Universalis IV'te 1.30 Yamasındaki Ufak Değişiklikler #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/0mUIprwooY https://t.co/CUhL3SZQrV

Strategyturk Flickr