Stellaris’te Le Guin Çıkış Sonrası ve 2019 Planları

Stellaris günlüklerinde kısaca şu anda yapılanlardan ve gelecek yıldan bahsediliyor.

Herkese merhaba, geçen hafta yayında da söz verdiğim gibi ne yaptığımız hakkında kısa bir günlük yazmak istedim. Belki duymuşsunuzdur ama tekrar söyleyelim, Martin Anward oyun direktörlüğünden ayrılıp gizli bir projeye geçti. Onun yerine de ben, Daniel Moregard, geldim.

Peki şimdi ne yapıyoruz? Beta yamasını geçen hafta güncelledik ve tatile tamamen çıkmadan önce tekrar güncelleyeceğiz. Hazır olduğunda bir yazı yayınlarız. Beta yamasında büyük ihtimalle oyunun sonlarında gateway ve solucan deliklerinden kaynaklanan yavaşlamalara ilişkin sorunlar giderilecek.

Gelecek yılın başında buglara, performans arttırımına ve yaşam kalitesini iyileştiren şeylere odaklanacağız. Örneğin gezegen arayüzünü daha da iyileştirmek istiyoruz.

Başka diyeceğim bir şey yok. Sonraki günlük 10 veya 17 Ocak’ta çıkar diye tahmin ediyorum.

O zamana kadar sağlıcakla kalın. Hepinize iyi yıllar ve iyi tatiller diliyorum.
upload_2018-12-20_14-26-17.png

Yazar: Cem Kaya

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Baştan Çıkarma, İşkence ve Entrika #ck3 #crusaderkings3 https://t.co/gK5MXHJPOS https://t.co/45LisgPaaD
Europa Universalis IV'te 1.30 Yamasındaki Ufak Değişiklikler #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/0mUIprwooY https://t.co/CUhL3SZQrV

Strategyturk Flickr