Stellaris’te Ölüm Kültü

Stellaris geliştirici günlüklerinde bu hafta Ölüm Kültü isminde yeni bir Civic türü tanıtılıyor.

Tebrikler, [Employee.GetFirstName]!

İstikrarlı bir şekilde performans hedeflerine erişmeniz ve hem iş arkadaşlarınızdan hem de şube sorumlunuzdan elde ettiğiniz yüksek notlar sayesinde bu çeyreğin sonunda imha edilmek üzere seçildiniz. Fedakarlığınız Dodacorp™ tarafından minnettarlıkla karşılanmaktadır, sizi aramızdan ayrılırken gördüğümüz için çok mutluyuz.

Şube sorumlunuz imha edilme ayrıcalıklarınıza dair sizi bilgilendirecektir, Dodacorp™ emeklilik kredilerinizi en yakın akrabanıza aktaracak, imha sonrası düzenlemelerle ilgili gerekli belgelerinizi hazırlayacaktır. Dodacorp™’un değerli bir çalışanı olarak ortağımız olan Burnatech™’teki ceset yakma indirimlerinden yararlanabileceğinizi, yan kuruluşumuz olan Repositrexx™ firmasının ürettiği Eternal Interment™ ürünlerine ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğinizi unutmayın.

Wall of Honor™’dan bir yer ayırtmak için hemen şimdi şube sorumlunuzla irtibata geçin. [Employee.TerminationDate.PreviousMonth] ayının ilk gününe kadar gerekli belgelerinizi hazırlamayı unutmayın, aksi takdirde bu fırsatı kaçırabilirsiniz!

Dodacorp™’a olan hizmetiniz için bir kez daha teşekkür ederiz, bugün yaptığınız fedakarlıklar yarın kar etmemizi sağlayacaktır.

En İçten Dileklerimizle,
[Employee.Division.Supervisor.GetFullName]
[Employee.Division.Supervisor.GetFullJobTitle]

1599651778638.png

Crusader Kings II’nin Sunset Invasion eklentisinin inanılmaz popülaritesinden aldığımız ilham doğrultusunda, oyuna eklediğimiz 2 Civic ile birlikte fani dünyanın sınırlarını zorlamaya karar verdik. Bu Civicler Ölüm Kültü ve Şirket Ölüm Kültü isminde.

1599651687102.png1599651693539.png

Spiritualist imparatorluklar veya bu iki civicten birine sahip imparatorluklar Spiritualistlerin normalde inşa edebildiği Temple binaları yerine Sacrifical Temple isminde bir bina inşa edip, Death Priest ve Mortal Initiate işlerine sahip olabilecekler.

1599651699836.png1599651706279.png1599651711867.png

Mortal Initiate pozisyonları doldurulmuş Ölüm Kültleri 3 yeni kurban genelgesine erişebilecek, bu genelgelerin faydaları değişmekle birlikte, ne kadar çok kan dökerseniz o kadar büyük faydalar ediniyorsunuz.

1599651717245.png1599651728693.png1599651734510.png

Sacrifice: Together ve Sacrifice: Harmony temel olarak 50 nüfuz maliyete sahip. Sacrifice Bounty ise 100 nüfuz maliyete sahip. Bunlar genelge maliyetini etkileyen (Spiritualist etkisi gibi) unsurlar tarafından etkileniyorlar.

Kurban verdiğinizde Ölüm Rahipleriniz tanrıların kurbana verdiği yanıtı size aktarıyor.

1599651740813.png

Ritüel cinayeti (ve Sunset Invasion esprileri) etrafına kurulmuş bir yapı olsalar da, bu civic gönüllü fedakarlık temasını esas alıyor. Fedakarlıklar oldukça onurlu bir davranış olarak kabul ediliyor, bu sebeple nispeten daha agresif bir yaklaşım benimseyen Fanatic Purifierlar tarafından seçilemiyorlar.

Önümüzdeki hafta Ölüm Kültü Civic’inde sansürlenen kısımda ne yazdığından bahsedecek ve hatta belki de [DÜZENLENDİ] ile tanışacağız.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Imperator'da Muharebe Genişliği, Kaleler, Mühendisler ve Ticaret #imperator https://t.co/TPVpswSq4L
Stellaris'te Necroid Karakter Tasarımı #stellaris https://t.co/rapwkCZ2i4

Strategyturk Arşiv