Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Yama 1.5 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çeviri 1.5 sürümü çıktı.

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çevirisinin 1.5 güncellemesi çıktı. Bu güncelleme yamayı oyunun 1.5 “Menander” yamasına ve “Epirus Flavor Pack” İçerik Paketine güncel hale getiriyor. Çevirinin 1.5 sürümü oyunun mevcut sürümü olan 1.5.3 için güncel ve tüm 1.5.X sürümleriyle uyumlu. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.4.1’den 6170 farklı satır içeriyor.

Çeviride herhangi bir çeviri hatasına rastlamanız veya bir sorunla karşılaşmanız durumunda Strategyturk Forumlarındaki Imperator: Rome Türkçe Çeviri Bölümü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Imperator: Rome’dan sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Imperator: Rome Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

5 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
 1. Sadık Eylül 8, 2020 | Cevapla

  İndirdiğim yamayı Manuel olarak kurdum dediğiniz gibi etkinleştirmeme rağmen oyunda hiçbir şey değişiklik olmuyor tekrar tekrar silip kurmama rağmen hâlâ İngilizce ve oyun ile yama sürümünde uyuşmazlık bulunmuyor. Yardımcı olur musunuz?

  • Ali Alper Duman Eylül 25, 2020 | Cevapla

   Yamayı Paradox Mods üzerinden edindiyseniz, Imperator’un son sürümünde Paradox Mods ile ilgili bir problem var. Paradox Mods üzerinden abone olunan tüm modlar oyunun açılırken çökmesine sebep oluyor. Steam veya manuel kurulum üzerinden bir sorun yaşıyorsanız Türkçe Yama bölümünde konu açabilirsiniz: https://forum.strategyturk.com/forum-imperator-turkce-yama

   • akatoruko Eylül 28, 2020 | Cevapla

    Şöyle bir durum var.Yamayı Steam üzerinden kurdum sorun çözüldü lakin bazı harfler çıkmıyor.Çoğu yerde harfler eksik.

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War Saga: TROY'da Kerberos https://t.co/p7Wq9mS9NT
Total War Saga: TROY'da MYTHOS'a Dair https://t.co/TJkuwIwfzJ

Strategyturk Arşiv