Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Yama 1.5 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çeviri 1.5 sürümü çıktı.

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çevirisinin 1.5 güncellemesi çıktı. Bu güncelleme yamayı oyunun 1.5 “Menander” yamasına ve “Epirus Flavor Pack” İçerik Paketine güncel hale getiriyor. Çevirinin 1.5 sürümü oyunun mevcut sürümü olan 1.5.3 için güncel ve tüm 1.5.X sürümleriyle uyumlu. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.4.1’den 6170 farklı satır içeriyor.

Çeviride herhangi bir çeviri hatasına rastlamanız veya bir sorunla karşılaşmanız durumunda Strategyturk Forumlarındaki Imperator: Rome Türkçe Çeviri Bölümü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Imperator: Rome’dan sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Imperator: Rome Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

2 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. Sadık Eylül 8, 2020 | Cevapla

    İndirdiğim yamayı Manuel olarak kurdum dediğiniz gibi etkinleştirmeme rağmen oyunda hiçbir şey değişiklik olmuyor tekrar tekrar silip kurmama rağmen hâlâ İngilizce ve oyun ile yama sürümünde uyuşmazlık bulunmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Necroidler ve Mishar Cabal #stellaris https://t.co/uVqr3b81RF
Hearts of Iron IV'te Türkiye Odak Ağacı #hoi4 https://t.co/UcONXW5zND

Strategyturk Arşiv