Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Yaması 1.2.1 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çeviri 1.2.1 sürümü çıktı. 

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çevirisinin 1.2.1 güncellemesi çıktı. Bu güncelleme oyunda çeşitli çeviri iyileştirmeleri ve geniş çaplı isim Türkçeleştirmeleri içeriyor.

Çevirinin 1.2.1 sürümü oyunun mevcut sürümü olan 1.2 için güncel ve tüm 1.2.X sürümleriyle uyumlu. Eğer çeviriyi Steam Atölyesi üzerinden edindiyseniz, Steam üzerinden Atölye indirmesini gerçekleştirmeniz yeterli. Eğer çevirinin önceki sürümünü doğrudan indirerek kurduysanız, indirme konusu üzerinden yeni sürümü edinmeyi unutmayın.

Çeviride herhangi bir çeviri hatasına rastlamanız veya bir sorunla karşılaşmanız durumunda Strategyturk Forumları Imperator: Rome Türkçe Çeviri Bölümü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Modlanabilirlik #crusaderkings3 https://t.co/F94RUakQBk
Europa Universalis IV'te Malakka, Açe ve Brunei İçerikleri #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/CB2YhuvfVT

Strategyturk Arşiv