The Reaper’s Due’a Dair Yeni Bilgiler

CK2 Banner

Merhabalar, yine geliştirici günlüğü vakti. Bildiğiniz üzere The Reaper’s Due’nın çıkmasına 1 haftadan biraz daha fazla süre kaldı. The Reaper’s Due 25 Ağustos’ta çıkacak. Bu vakte kadar yayınladığımız günlüklerle The Reaper’s Due ile gelecek mekaniklerin büyük bir kısmı hakkında bilgi sahibi oldunuz. Bu günlükte tanıtacağımız herhangi büyük bir mekanik yok, onun yerine size birkaç ufak değişiklikten bahsedip 2.6 yama notlarından bir parça paylaşacağız.

The Reaper’s Due

2.6 ile Hint Reenkarnasyon eventlerinde geliştirmelerde bulunduk. Eğer fantastik öğeleri ayarlarda açık bıraktıysanız artık yeni eklenen bir reenkarnasyon eventi ile gayet ilginç olaylar yaşayabilirsiniz.

Artık ebeveynler özellikle ilk çocuklarının doğmasına bir tepki veriyor, aynı zamanda çocuk hasta doğarsa yine çeşitli seçenekleriniz oluyor.

Karakterler hastalandıklarında artık hastalıklarının zayıf, normal, sert ve yatağa düşürecek seviyede farklı seviyelerinden etkileniyorlar. Son seviyede karakteriniz artık ünvanlarının getirdiği sorumluluğu yerine getiremeyecek hale geliyor ve bir Regent bulmanız gerekiyor.

2.6 Yaması

Nomadların yerleşme seçenekleri artık kazara yerleşmeleri engellemek üzere daha farklı bir yerde bulunuyor.

Artık haritayı daha da çok uzaklaştırabiliyor, tüm haritayı tek seferde görebiliyorsunuz.

AI tarafından ilan edilen haçlı seferleri artık kendi dini gruplarına komşu bölgeleri hedef alıyor, bu durum haçlı olasılığı ağır basan herhangi bir bölge düşman elinde değilse gerçekleşebiliyor.

Forumda yorumlayın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris - 1.4.1 Hotfix Beta https://t.co/mNe0Xeso8t https://t.co/w7s41FKltH
Total War: Warhammer - Realm of the Wood Elves Çıktı https://t.co/DDlYFRCl4j https://t.co/0qsEKV1k4m

Strategyturk Flickr