Three Kingdoms’ta Ön Sipariş Bonusu ve Özel Sürüm İçerikleri

7 Mart 2019 tarihinde çıkacak olan Total War: THREE KINGDOMS’un Collector’s Edition ve Limited Edition olmak üzere 2 özel sürümü ve bir ön sipariş bonusu bulunuyor. Bu sürümlere yönelik soru-cevap yazısı için tıklayın.

Ön Sipariş Bonusu: Yellow Turban Rebellion

Three Kingdoms’u SEGA tarafından onaylı dağıtımcılar aracılığıyla çıkış öncesi sipariş edenler veya oyun çıktıktan sonraki 1 hafta içerisinde satın alanlar ön sipariş bonusu olarak Sarı Sarık İsyanı Eklentisine sahip olacak. Sarı Sarık İsyanı eklentisinin duyuruluş fragmanına ulaşmak için tıklayın.

Sarı Sarık İsyanı eklentisi bir Warlord eklentisi, oyuna oynanabilir 3 yeni Warlord ekliyor. Bu savaş lordlarıyla yozlaşmış Han hanedasına karşı mücadelesinde sıradan insanların liderliğini yapabiliyorsunuz. Taoizmin 3 erdemi olan sadelik, sabır ve tevazu yolunda Barışın Üç Kitabı’nı araştırarak yeni avantajlar edinmeniz mümkün. Eklentiye dair bilgi için tıklayın.

TW3K_CE-ARRAY_297x210_UK-1024x724.jpg

Collector’s Edition

Total War: THREE KINGDOMS’un Koleksiyoncu sürümü tek seferlik olarak üretilecek. Koleksiyoncu sürümü bir adet kırmızı sandıkla satılıyor ve içerisinde bir imparatora yaraşır seviyede ganimetler barındırıyor.

  • 24 santim Guan Yu heykeli.
  • Özel çizim kitabı.
  • Premium limitli sayıda üretilmiş kapak.
  • Bir tarafında senaryo haritası, diğer tarafında ise Warlord resimleri bulunan bir poster.
  • Sarı Sarık İsyanı eklentisi.

TW3K_LE-ARRAY_297x210_UK-1024x724.jpg

Limited Edition

Koleksiyoncu sürümün yanı sıra oyunun limitli sayıda üretilecek olan bir başka sürümü de satın alınabilir olacak. Bu versiyon Koleksiyoncu sürümünde yer alan premium oyun kapağı ve posteri içeriyor. Limited Edition’u önsipariş olarak veya oyun çıktıktan 1 hafta sonra alanlar Sarı Sarık İsyanı eklentisine erişebilecek.

Limited Edition sadece Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa, İspanya, Avustralya, Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç ve Yeni Zelanda’da satılıyor.

Ön sipariş ve özel sürümler hakkında soru cevap konusu için tıklayın.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te Casus Ağı ve Casuslar #stellaris https://t.co/Q1t0mBSVfr
Knights of Honor II: Sovereign'de Görüşler #koh2 https://t.co/jcOQZpKvei

Strategyturk Arşiv