Three Kingdoms’ta Ön Sipariş ve Özel Sürümler Hakkında Soru Cevap

Görsel

7 Mart 2019’da çıkacağı duyurulan Three Kingdoms ön sipariş ve özel sürümlerle ilgili bir soru & cevap yazısı paylaşıldı. Bu sürümlerin ne içerdiğini incelemek için tıklayın.

Ön Sipariş Soruları

Sarı Sarık İsyanı eklentisini bedava edinmek için illa oyunu ön sipariş etmem mi gerekiyor?

Hayır oyun çıktıktan sonraki 1 hafta içerisinde oyunu satın alırsanız bu eklentiye bedava olarak erişebileceksiniz.

Sarı Sarık İsyanı eklentisini edinebilmek için illa oyunu ön sipariş etmem veya 1 hafta içerisinde satın almam mı gerekiyor?

Hayır, eklenti oyun çıktıktan sonraki 1 hafta boyunca bedava elde edilebilir olacak, bunun ardından ayrı bir şekilde satın alınabilir.

Çıkış öncesinde incelemeler görecek miyiz?

Evet hem Youtuberların hem de oyun medyasının oyunun incelemesini çıkış gününden önce paylaşabilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Neden ön sipariş için bir bonus sunuyorsunuz?

Çıkarttığımız oyunun çıkış esnasında olabildiğince çok kişi tarafından oynanmasını istiyoruz, bunun için de bu şekilde yaptığımız promosyonlar mevcut. Oyunun çıkışını daha farklı şekillerde yaymaya çalışabiliriz (sitelere reklam vermek gibi) ancak marketing bütçesini oyuna ek içerik oluşturmak için harcayıp ardından bu içeriği bedava olarak sunmak daha isabetli bir yol.

Görsel

Özel Sürüm Soruları

Oyunun kaç farklı sürümü olacak?

Oyunun dijital, koleksiyoncu ve limitli sürüm olmak üzere 3 farklı sürümü bulunuyor.

Koleksiyoncu sürümü nereden edinebilirim?

Sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

Hangi ülkelere gönderiyorsunuz?

Andorra, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çekya, Almanya, Danimarka, Estonya, İspanya, Finlandiya, Fransa, İngiltere, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, İsveç, Slevonya, Slovakya, İsviçre ve ABD.

Limitli sürümle koleksiyoncu sürüm arasında ne gibi farklar var?

Koleksiyoncu sürümde sunum sandığından Guan Yu heykeline, çizim kitabından çift taraflı senaryo haritası ve Warlord posterlerine kadar çeşitli öğeler mevcut. Bunların yanı sıra Premium oyun kapağı ve Sarı Sarık İsyanı eklentisi bulunuyor.

Limitli sürümde ise çift taraflı senaryo haritası ve Warlord posterleri ve Premium oyun kağaı yer alıyor. Eğer limitli versiyonu SEGA onaylı mağazalardan çıkış öncesi veya çıktıktan 1 hafta içerisinde alırsanız Sarı Sarık İsyanı eklentisini ediniyorsunuz.

Koleksiyoncu sürümde sadece CD mi olacak?

Hayır koleksiyoncu sürümde CD’nin yanı sıra Steam’de kullanabileceğiniz oyun keyi de yer alıyor.

Ön sipariş eden herkes Sarı Sarık İsyanı eklentisini bedavaya mı alacak?

Evet, Three Kingdoms’u SEGA onaylı mağazalar üzerinden ön siparişle veya oyun çıktıktan 1 hafta sonra alan herkes bu eklentiyi bedava olarak ediniyor.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Civilization VI'da Bizans'a 2. Basil Liderlik Ediyor #civ6 https://t.co/rAMdGCour5
Stellaris'te Ölüm Kültü #stellaris https://t.co/5LTRiwGrIV

Strategyturk Arşiv