Total War: Arena – Bedava Total War Eklentimi Nasıl Alırım?

Total War: Arena’nın kapatılması sebebiyle tüm oyunculara 4 adet hediye seçeneğinden biri sunuluyor.

Hediyenizi Almak İçin İzlemeniz Gereken Adımlar

1.Adım – Oyun arayüzünün köşesindeki ‘news’ sekmesini açın ve alttaki ‘Claim Total War Content’e tıklayın.

2.Adım – Oyun içinden tuşa tıklamanız sizin bir ARENA oyuncusu olduğunuzu doğrulayacaktır ve tarayıcınızda ‘Total War Access’ sekmesini açacaktır. (Total War Access hesabınız varsa 4.Adıma atlayın)

3.Adım – Kullanıcı adı, Email, Şifre ve Şifre doğrulama yerlerini doldurun. Total War Access tarafından mailinize gönderilen doğrulama mesajındaki linke tıkalyarak dığrulamayı gerçekleştirin.

4.Adım – Total War Access Email ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın

5.Adım – Hediyenizi seçin. Aralarından yalnızca BİR tanesini alabilirsiniz, bu yüzden seçiminizi dikkatli yapın. Verilen hediyenin detaylarına resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayırca bu yazının sonunda da bu detaylara ulaşabilirsiniz.

6.Adım – Hediyenizi almak için tıkladığınızda Steam hesabınıza giriş yapmanız istenecektir(Yada gerekiyorsa üye olmanız). Seçilen ürün doğrudan Steam kütüphanenize eklenecektir, bu yüzden kütüphanenizde derhal gözükecektir. Total War eklentisi yalnızca Steam üzerinden alınabilir ve oynamak için Steam hesabına ihtiyaç duyar.

7.Adım – Hediye sayfasına geri döndüğünüzde tuş yeşil gözüküyorsa ürün başarıyla ulaştırılmış demektir.

Başarıyla hediyenizi aldığınıza dair yeşil bir mesaj alacaksınız. Eğer bir hata mesajı alıyorsanız seçtiğiniz hediyeyi almak için gereklilikleri yerine getirmemiş olabilirsiniz. Tüm DLC’lerin oyuna önceden sahip olmayı gerektirdiğini unutmayın.

Hediye başarıyla ulaştırıldığında diğer tüm hediyeler kitlenecektir. Eğer bir hata sebebiyle ulaştırılamadıysa aynı veya farklı bir hediyeyi tekrar almaya çalışabilirsiniz.

Yazar: Emre Aytaç

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Humankind'da Yeni Bir Serüven #humankind https://t.co/v0AyOE7s85
Hearts of Iron IV'te Tatilden Dönüş #hoi4 #heartsofiron4 https://t.co/Y42PJs53dw

Strategyturk Flickr