Total War: Arena’da 3.1 Yaması

Görsel

3.1 yamasıyla birlikte özellikle oyuncular tarafından talep edildiği söylenen çok sayıda değişiklik yapılmış.

Açık betada ilk Public Test Server dahilinde oyunculara sundukları geridönüşlerden ve yorumlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu yapılan yorumlar doğrultusunda birimler ve komutanlarda çok sayıda denge değişiklikleri yapıldı. Bu yama komutan yeteneklerinin birim seviyelerine bağlılığı konusunda bir değişiklik içermese de, bu alanda neler düşündüğünüzü bize aktararak yardımcı olabilirsiniz.

Bu yamanın diğer öne çıkan unsurları şu şekilde:

  • Bu yamayla birlikte dost ateşinde büyük değişiklikler yapıldı. Hoptile Phalanx birimlerinden okçu birimlere kadar yapılan bu değişiklikler oyuncuların daha iyi bir oyun tecrübesi edinmesini amaçlıyor.
  • Bu yamayla birlikte yeni ve geliştirilmiş kamera seçenekleriyle uzun zamandır talep edilen “daha uzaktan” bir şekilde savaş alanını görmeniz mümkün.
  • 3.1 yamasıyla birlikte işlemciden kaynaklı donmalar ve yavaşlamalarda büyük performans geliştirmeleri yapıldı.
  • Artık tüm yakın dövüş birimleri kısa bekleme süreli saldırı yeteneklerine sahip. Bu saldırı yetenekleriyle düşmanlarına hasar verebiliyor veya onları itebiliyorlar. Bu yetenekler kara savaşını daha dinamik ve taktiksel olasılıklara daha açık bir hale getiriyor.
  • Yeni haritamız Oasis bu yamayla birlikte oyuna ekleniyor, bu haritaya dair bilgi almak için tıklayın.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV'te İtalya'daki Harita Değişiklikleri ve Yeni Ülkeler #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/SDEzp8Gnv3
Crusader Kings II: Iron Century'deki Hristiyan Hükümdarlar #crusaderkings2 #ck2 https://t.co/00zdTjeIIl

Strategyturk Flickr