Total War: Arena’da Kozmetik ve Denge Değişiklikleri

Görsel

Total War: Arena için yazılmış bu günlükte kozmetiklerden ve denge değişikliklerinden bahsediliyor.

Merhaba Komutanlar,

Bir kaç hafta önce bildiğiniz gibi size kozmetikler hakkında sormuştuk. Evet, değirmen işliyor. Komutan kostümleri ve birim renkleri hakkında yeni bir kaç kozmetik çeşitleri yapmaya başladık.

Komutan kostümleri bir süredir yapım aşamasındaydı ve geri dönüşlerinizi gördükten sonra daha fazla bilgi paylaşmaktan duyduğumuz heyecan arttı. Aslında çok heyecanlıyız bu yüzden sizinle ne kadar güzel gözüktüğünü görmeniz için yaptığımız bir kozmetiği göstereceğiz.

Görsel

Birim kostüm renkleri ise henüz yapım aşamasının başlarında ama yakında onlar hakkında da daha fazla bilgi paylaşacağız.

Kozmetikler dışında yeni komutanımızı çıkartma, (çıkma tarihi çok yakın)denge değişiklikleri ve savaş sonrası geliştirmeleri çalışmalarımız gibi diğer değişiklikler ve özellikler hakkında da sıkı çalışıyoruz.

Hadi Bunun Hakkında da Konuşalım

Yeni Komutan: Daha önce konsept çalışmasını paylaşmıştık. İşte burada da üzerinde çalıştığımız bir fragmandan bir görüntü. Haziran ayı içinde gelmesini bekleyin.

Görsel

Denge Değişiklikleri: Kartaca ile alakalı yeni bir takım değişiklikler yapmıştık ve bunların yeni yeni oturmaya başladığını düşünüyoruz. 3.1.4 yamasında da Falkslar ve Arminius hakkındaki değişikliklere odaklandık. Falksların vuruş güçleri artacak, Tier(aşama) 5 ve 10’daki yetenekleri değişikliğe uğrayacak ve Arminius’un ‘infiltration’ yeteneğinin bekleme süresi azalacak.

Yeni yamadaki değişiklikler kararlaştırıldı ve artık ileriye bakmaya başladık. “Ambush”(Pusu) yeteneği hakkındaki yorumlarınızı ve endişelerinizi gördük. Özellikle yeni barbar komutanla birlikte bu konu da radarımızda olacak.

Savaş-sonrası Geliştirmeleri: Bu kısımda savaş-sonrası sohbeti ve yeni oynanmış oyunlar listesi ve paylaşmaya henüz hazır olmadığımız ekstralar hakkında konuşacağız. Savaş-sonrası için daha fazla sosyal seçenekler istediğinizi okuduk bu yüzden bunun üzerinde çalışıyoruz ve plan yapıyoruz.

Okuduğunuz için teşekkürler, Savaş alanında görüşmek üzere.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Europa Universalis IV'te 64-bit'in Avantajları #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/AouEx0caa9
Imperator: Rome'da Göç ve Oyunun Başlangıcında Cermanya #imperator #rome https://t.co/kJtZm45FaD

Strategyturk Flickr