Total War: Three Kingdoms – Yellow Turban Rebellion

header.jpg?t=1538061372

Total War: THREE KINGDOMS’ın ilk eklentisi Yellow Turban Rebellion, oyunu ön sipariş edenlere bedava olarak veriliyor. Sarı Sarık İsyanına ve eklentiye dair ekstra bilgiler için tıklayın.

Sarı Sarık İsyanı

Bizler baskı altında tutulanlarız, bizler fakirler ve yoksullarız. Bizler sıradan insanlar, çiftçiler ve askerleriz. Bizler Han hanedanının unutulmuş yığınlarıyız. Ey İmparator, bizler sizin halkınızız.

Ama siz imparatorluk saraylarında keyif çatarken, hadımlar ve soylular kulağınıza yalanlar fısıldıyor ve siz onları dinliyorsunuz, onların kuklası olmuşsunuz. Bizler açlıktan kırılırken sizler lüks içerisinde yaşamaya devam edebilmek için daha çok vergi istiyorsunuz. Sizlere muhalif olduğumuzda bizlerden milyonlarcasını ortadan kaldırdınız. Çok daha fazlası sadece çeşitli şüpheler sebebiyle adamlarınızca ortadan kaldırıldı. Bizler için gün gibi ortadadır ki; sizler Cennet’in Yetkisini kaybetmişsiniz.

Bizler baskı altında tutulanlarız, bizler fakirler ve yoksullarız. Ama unutmayın, bizler aynı zamanda ‘çokuz’, bizler Çin’in belkemiğiyiz ve bizler gururla sarı sarık giyiyoruz ve beraberimizde büyük değişiklikler getiriyoruz. Mavi gök düşüyor devir sarı gök devri, Jiazi senesinde Cennetin altında refah içerisinde yaşayacağız.

1a.jpg?t=1538061372

Yellow Turban Rebellion Warlord Pack aşağıdaki unsurları içeriyor:

  • Oynanabilir yeni bir alt kültür: Sarı Sarık İsyanına yozlaşmış Han hanesine karşı olan mücadelelerinde liderlik et.
  • Oynanabilir 3 yeni savaş lordu: He Yi, Gong Du ve Huang Shao.
  • 3 yeni kahraman sınıfı: İyileştirici, Eğitimci ve Gazi.
  • Eşsiz ve esnek bir yapıda askeri birimler: unutulmuş ve bastırılmış yığınlar milislere dönüşerek öfkeli askerler, dini fanatikler ve eski yetkililerle birlikte yanyana savaşabilir.
  • Büyük Barışın Üç Kitabı temalı yeni bir teknoloji sistemi.
  • Taoizmin 3 erdemi olan sadelik, sabır ve tevazu odaklı karakter yetenekleri.
  • Yeni silahlar ve zırhlar.

ÇİZİMLER

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War Saga: TROY'da Sarpedon #totalwar https://t.co/vsSA5MBl8h
Europa Universalis IV'te Güneydoğu Asya Anakarası #eu4 https://t.co/sT6c45H1GI

Strategyturk Arşiv