Total War: Three Kingdoms’a Dair

Görsel

Total War: Three Kingdoms nedir?

Total War: Three Kingdoms, önümüzdeki tarihsel Total War oyunu. Bu oyun Çin tarihinin en çalkantılı dönemlerinden birine odaklanıyor. Han hanedanı yıkılmanın eşiğinde, tahtta gözü olan çok sayıda savaş lordu ve bu savaş lordlarının her birinin çok güçlü ordusu mevcut, bu savaşlordlarından sadece üstün gelenler Çin’in yeni düzenini şekillendirecek.

Oyun ne zaman çıkıyor?

Oyun 2018’in sonbaharında çıkacak.

Çıkacak olan en erken Total War oyunu bu mu?

Hayır, Total War Saga: Thrones of Britannia 2018’in ilkbaharında, yani Three Kingdoms’dan daha önce çıkıyor.

Harita ne kadar büyük?

Total War serisinin yeni amiral gemisi olan bu oyun ağzınızı açık bıracak şekilde devasa bir haritaya sahibiz, önümüzdeki günlerde daha fazla paylaşım yapacağız.

Oyunda mod desteği bulunacak mı?

Önceki Total War oyunlarında da geçerli olduğu üzere Assembly Kit ve Steam Workshop’un oyunun çıkışından kısa bir süre sonra kullanılabilir hale gelmesini umuyoruz.

Yazıda bunların yanı sıra oyunun koleksiyon sürümüne, Mac ve Linux versiyonlarına, oyunun kutulu satılıp satılmayacağına ve sistem gereksinimlerine dair bilginin daha sonra paylaşılacağı belirtiliyor.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'da Yapayzeka ve Performans Geliştirmeleri #hoi4 https://t.co/zpJYgvnGDa https://t.co/ULgXpShK09
Steel Division: Normandy 44 Geliştiricileri Greve Başladı #steeldivision https://t.co/s4M18o1Ayc https://t.co/piLdb3hWhE

Strategyturk Flickr