Total War: Warhammer II’de Imrik

Görsel

Total War: WARHAMMER II için ücretsiz lord paketi Imrik The Warden & The Paunch eklentisiyle eş zamanlı olarak çıkacak.

Anka Kral Caledor’un soyundan gelen Imrik bu zamana kadar yaşamış en yüce Ejder Prensi olmasıyla tanınıyor. Imrik, Eye of the Vortex senaryosunda Kayan Kumlar bölgesindeki Ka-Sabar ismindeki üssünden Caledor Şövalyelerine liderlik yaparken, Mortal Empires senaryosunda Kemik Ovası’nda yer alan Vorag Kalesini yönetiyor.

Imrik oyun esnasında çeşitli özel ejderhaların yerlerini keşfedip, muharebe yoluyla onları evcilleştirebiliyor. Evcilleştirilen ejderhalar onun saflarına katılıp sonraki muharebelerde yanında savaşıyorlar.

Imrik aynı zamanda diğer Yüce Elf Efsanevi Lordların erişebildiği ritüelin daha güçlü hali olan Vaul Ritüeline erişebiliyor, bu ona ülke genelinde Ateşli Saldırı bonusu sağlayıp, Ejderhalarının nefes saldırılarını daha sık bir şekilde kullanabilmelerini sağlıyor. Imrik aynı zamanda tüm Lordlarına ve Prenslerine tecrübe sağlayan, fakat diğer Elf ülkeleriyle olan diplomatik ilişkisini zedeleyen Eldrazor Ritüeline erişebiliyor.

Görsel

Görsel

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Civilization VI'da Bizans'a 2. Basil Liderlik Ediyor #civ6 https://t.co/rAMdGCour5
Stellaris'te Ölüm Kültü #stellaris https://t.co/5LTRiwGrIV

Strategyturk Arşiv