Total War: Warhammer – Kaos Savaşçıları

Warhammer evreni takipçilerini kendine çektiği kadar eski Total War oyuncularına da farklı soluk getirecek olan yapım Total War: Warhammer’ın ilk içerik paketi duyuruldu.

Hepimizin bildiği üzere, Total War: Warhammer 28 Nisan 2016 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Oyun kendisinde dört ırk oynanabilir olacak (Orklar, Cüceler, İmparatorluk, Ölümsüzler). Beşinci ırk ”Kaos Savaşçıları” oyunun ilk ırk paketi ile birlikte oynanabilir hale gelecek.Eğer oyunu ön-sipariş ile alırsanız bu ırk paketine ücretsiz sahip olacaksınız, ayrıca üç ”Efsanevi Lord’a özel görevleri ile birlikte erişebilme şansınız olacak.

Bu ırk içeriği oyuna aşağıdaki görsellerde görebileceğiniz gibi ”Kaos”un en tehlikeli canavarlarını ekleyecek. İleride çıkacak olan ırk içerikleri ile ”elflerin” de oyuna gelebileceğini hatırlatmış olalım.

Yazar: Emirhan Asar

Teori de'sen zehir gibi, pratik de'sen sallanmakta olan haber editörüyüm. Bilgisayarda oyun oynamak dışında kalan vaktimi Strategyturk'e harcıyorum.

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

StarCraft: Remastered - Soru Cevap #StarCraftRemastered https://t.co/1xtkENCNIh https://t.co/WituPqumoR
StarCraft: Remastered Duyuruldu #StarCraftRemastered https://t.co/xEPhcsprPw https://t.co/xlrAoe8lPQ

Strategyturk Flickr