XCOM 2 : Anarchy’s Children

3019155-anarchy.jpg

 

XCOM 2’nin ilk DLC’si Anarchy’s Children duyuruldu.

 

Anarchy’s Children eklentisinin 17 Martta çıkması planlanıyor, eklentiyle birlikte oyuna 100’ü aşkın yeni egzotik customization seçenekleri ekleniyor. Bu seçenekler arasında yeni saç stilleri, yüz boyaları, zırhlar, başlıklar, maskeler ve daha birçok yeni eşya bulunuyor.

 

Anarchy’s Children eklentisi XCOM 2’nin 20 dolarlık Reinforcement Pack’ine dahil bir eklenti. Ancak isterseniz sadece Anarchy’s Children’i 5 dolara alabileceksiniz. Oyuna Anarchy’s Children’in yanı sıra Alien Hunters ve Shen’s Last Gift isminde 2 eklentinin daha gelmesi planlanıyor, bu diğer 2 eklenti ise yaz aylarında oyunculara sunulacak.

 

Firaxis, Anarchy’s Children DLC’si ile birlikte oyuna bir de yama geleceğini duyurdu. Bu yama genel olarak oyunun optimizasyonunu geliştirmeyi ve oyundaki bugları temizlemeyi hedef alıyor.

 

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Stellaris'te 2.0.3 Yaması #stellaris https://t.co/mTwdUYixQ4 https://t.co/ZF4899qlK3
BattleTech Temelleri: Savaş (Video) #battletech https://t.co/GOorl8oyoP https://t.co/99u4dWsDcQ

Strategyturk Flickr