XCOM 2 : Anarchy’s Children

3019155-anarchy.jpg

 

XCOM 2’nin ilk DLC’si Anarchy’s Children duyuruldu.

 

Anarchy’s Children eklentisinin 17 Martta çıkması planlanıyor, eklentiyle birlikte oyuna 100’ü aşkın yeni egzotik customization seçenekleri ekleniyor. Bu seçenekler arasında yeni saç stilleri, yüz boyaları, zırhlar, başlıklar, maskeler ve daha birçok yeni eşya bulunuyor.

 

Anarchy’s Children eklentisi XCOM 2’nin 20 dolarlık Reinforcement Pack’ine dahil bir eklenti. Ancak isterseniz sadece Anarchy’s Children’i 5 dolara alabileceksiniz. Oyuna Anarchy’s Children’in yanı sıra Alien Hunters ve Shen’s Last Gift isminde 2 eklentinin daha gelmesi planlanıyor, bu diğer 2 eklenti ise yaz aylarında oyunculara sunulacak.

 

Firaxis, Anarchy’s Children DLC’si ile birlikte oyuna bir de yama geleceğini duyurdu. Bu yama genel olarak oyunun optimizasyonunu geliştirmeyi ve oyundaki bugları temizlemeyi hedef alıyor.

 

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

RT @st_tarih: Kayıp Halklar #2: Lombardlar #tarih https://t.co/blbiAMWWSc https://t.co/deUlN9g0Gc
Total War: Warhammer - Bretonnia Yaması https://t.co/J7EhWWmyR2 https://t.co/SDYmnq4No9

Strategyturk Flickr