Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Yama 1.2 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.2 sürümü çıktı.

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çevirisinin 1.2 güncellemesi çıktı. Bu güncellemede yama oyunun bugün çıkan 1.2 “Argent” yamasına güncellendi, çeşitli hata giderimleri yapıldı. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.1.1‘den 1594 farklı satır içeriyor.

Çeviriyi Steam Workshop veya Paradox Mods üzerinden edindiyseniz güncellemenin uygulanması için otomatik güncellemeyi indirmeniz yeterli, eğer Paradox Mods üzerinden manuel kurulum gerçekleştirdiyseniz güncel sürümü kullanmak için manuel kurulumu tekrar gerçekleştirmeyi unutmayın.

Çeviride karşılaştığınız herhangi bir hata vb. sorunları Strategyturk Forumlarındaki Crusader Kings III Türkçe Çeviri bölümü üzerinden bize iletebilirsiniz. Crusader Kings III’ten sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Crusader Kings III Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

1 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. zihni Kasım 30, 2020 | Cevapla

    Düzenli olarak oyunun çevirisiyle ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. Elinize sağlık 🙂

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv