Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Yama 1.2.1 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.2.1 sürümü çıktı.

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çevirisinin 1.2.1 güncellemesi çıktı. Bu güncelleme çeşitli hata giderimleri ve çeviri iyileştirmeleri içeriyor. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.2‘den 954 farklı satır içeriyor.

Çeviriyi Steam Workshop veya Paradox Mods üzerinden edindiyseniz güncellemenin uygulanması için otomatik güncellemeyi indirmeniz yeterli, eğer Paradox Mods üzerinden manuel kurulum gerçekleştirdiyseniz güncel sürümü kullanmak için manuel kurulumu tekrar gerçekleştirmeyi unutmayın.

Çeviride karşılaştığınız herhangi bir hata vb. sorunları Strategyturk Forumlarındaki Crusader Kings III Türkçe Çeviri bölümü üzerinden bize iletebilirsiniz. Crusader Kings III’ten sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Crusader Kings III Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

2 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. Oguzhan Aralık 8, 2020 | Cevapla

    Selamlar elinize sağlık yamayi nereden indiricez yamaniz var diye oyunu satin aldim keske steam oyunu alma sebebini sorsa özelligi olsaydi da belirtseydik.

  2. can Aralık 8, 2020 | Cevapla

    Maşallah ellerinize sağlık

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv