Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Yama 1.3 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.3 sürümü çıktı.

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çevirisinin 1.3 güncellemesi çıktı. Bu güncelleme ile yama 1.3 “Corvus” yaması ve “Northern Lords” içerik paketi için güncellendi. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.2.1d‘den 5556 farklı satır içeriyor.

Çeviriyi Steam Workshop veya Paradox Mods üzerinden edindiyseniz güncellemenin uygulanması için otomatik güncellemeyi indirmeniz yeterli, eğer Paradox Mods üzerinden manuel kurulum gerçekleştirdiyseniz güncel sürümü kullanmak için manuel kurulumu tekrar gerçekleştirmeyi unutmayın.

Çeviride karşılaştığınız herhangi bir hata vb. sorunları Strategyturk Forumlarındaki Crusader Kings III Türkçe Çeviri bölümü üzerinden bize iletebilirsiniz. Crusader Kings III’ten sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Crusader Kings III Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

5 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. Buğra Nisan 11, 2021 | Cevapla

    Northern lords DLC için çeviri yapıcak mısınız ?

  2. Alperen Nisan 11, 2021 | Cevapla

    Çok teşekkürler, elinize sağlık…

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Paralı Askerler, Garnizonlar ve Örgütleşmeler https://t.co/IwwIroXWJf
Haftalık olarak strateji dünyasından gelişmeleri derlediğimiz Stratejist, bugün 18:00'da Strategyturk Twitch'te:… https://t.co/OBRKhvIata

Strategyturk Arşiv