Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Yama 1.4.1 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.4.1 sürümü çıktı.

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çevirisinin 1.4.1 güncellemesi çıktı. Bu güncelleme ile yama oyunun bugün çıkan 1.4.2 yaması için güncellendi. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.4’ten4 76 farklı satır içeriyor.

Çeviriyi Steam Workshop veya Paradox Mods üzerinden edindiyseniz güncellemenin uygulanması için otomatik güncellemeyi indirmeniz yeterli, eğer Paradox Mods üzerinden manuel kurulum gerçekleştirdiyseniz güncel sürümü kullanmak için manuel kurulumu tekrar gerçekleştirmeyi unutmayın.

Çeviride karşılaştığınız herhangi bir hata vb. sorunları Strategyturk Forumlarındaki Crusader Kings III Türkçe Çeviri bölümü üzerinden bize iletebilirsiniz. Crusader Kings III’ten sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Crusader Kings III Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

2 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. SamsaGazi Haziran 26, 2021 | Cevapla

    Sevgili Duman Kardesim, oyun versionu suan bende 1.4.2 Steam üzeri kullaniyorum. Oyun Almanca da kaliyor Türkceye cevirilemedi. Tesekürler!

    • Ali Alper Duman Haziran 28, 2021 | Cevapla

      Merhaba, yamayı aktifleştirdikten sonra oyunu istemciden “İngilizce” olarak açmayı deneyin.

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War Saga: TROY'da Kerberos https://t.co/p7Wq9mS9NT
Total War Saga: TROY'da MYTHOS'a Dair https://t.co/TJkuwIwfzJ

Strategyturk Arşiv